Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Célszerű inkább nem kisérletez...

Célszerű inkább nem kisérletezni vérvételkor?

Figyelt kérdés

Még valamikor gyerekkoromban voltam utoljára vérvételen. De nem emlékszem rá.

Jövő héten mennem kell, és tartok attól, hogy megszédülnék vagy hasonló. Kérhetem inkább azt, hogy ne ülve vegyenek?


2016. szept. 29. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha félsz, hogy megszédülsz, célszerűbb, ha ülsz. Sőt, talán arra is van lehetőség, hogy lefeküdj egy ágyra és úgy vegyék le. Egyébként ne szorongj, annál rosszabb, mert nem fogják megtalálni a vénád, úgy elbújik!
2016. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha leülsz és utána se kelj fel hirtelen, hanem várj egy kicsit ülve! Ha szédülsz utána, akkor szerintem megengedik, h lefeküdj, esetleg ha az ágy állítható, akkor a lábaidat a fejed felé emelhetik, ami segít ilyen esetekben.
2016. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia szolj a vervetelen aki veszi a vert toled hogy tartasz attol hogy megszedulsz elajulsz. Tudni fogja hogy mit csinaljon. Utana maradj ott a szekben par percet majd a varoba pihenj meg hakb negyedora mulva semmi gond mehetsz dolgodra. De ulve jobb szerintem mert fekvesbol felkelsz akkor is szedulhetsz utana.
2016. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!