Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdő pszichológusok, nem...

Kezdő pszichológusok, nem szeretnétek rajtam kísérletezni?

Figyelt kérdés

Már régebb óta szeretnék részt venni pszcihoterápián, mint páciens, mint kérdező. Laikus vagyok.

Igazából nekem lelki problémáim vannak egy szerelem miatt, és nagyon nem szeretnék szaksegítséget kérni.

De ha valaki szeretne egy kísérleti alanyt, szívesen vállalom a szerepet.


2010. jún. 14. 23:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
????
2010. jún. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

????????????????????????????????

szerelem miatt. annyi pofont kapsz még az életben hogy az nem igaz.

lépj túl rajta magadtól. segits magadon és isten is megsegit.

nem lehet majd ott melletted mindig valaki hogy fogja a kezed...

kezeld a helyzetet.

2010. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem kell neked segítség:)Az a lényeg,hogy az élet úgyis az mellé sodor,aki mellett a helyed van:)Ez tényleg így van mindig:)Az ember mindig bánkódik 1kicsit,de aztán mindig jön egy újabb:)ÉS visszagondolva már teljesen másképp nézi az ember az esetet.
2010. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

Én nem értem, hogy lehettek ilyenek. Nekem tényleg problémáim vannak. Nem egy hete vagyok szerelmes, és rohadtul nem én választottam a helyzetem. Én többet nem akarok szerelmes lenni, mert ez így is egy életre megviselt...

2010. jún. 15. 00:06
 5/17 A kérdező kommentje:

tényleg ilyen válaszokra nem számítottam :S

nem értem ezt, miért kell így viselkedni

már 24 vagyok, és nem vagyok jól :S....

2010. jún. 15. 00:09
 6/17 A kérdező kommentje:
Tényleg úgy gondolod, hogy mindig amellé sorol az élet, aki mellett a helyed? Hát, azok vannak egymás mellett, akik mininmum kedvelik egymást.
2010. jún. 15. 00:29
 7/17 A kérdező kommentje:
sodor... nem sorol
2010. jún. 15. 00:31
 8/17 anonim ***** válasza:

Engem miért nem sorol senki mellé sem az élet ?

Pedig külsőleg jól nézek ki..

2010. jún. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia! Ismerős érzés. 2 Éve nem bírom elfelejteni az exemet. De azóta mégis jobb lett az életem. Fél éve együtt vagyok egy fiúval,2 hét után felköltöztünk Pestre albérletbe és azóta boldogan élünk. Ő nem veszi észre rajtam ha néha eszembe jut az exem. Állítólag az igaz szeremet soha nem felejti el az ember, viszont a szerelem akkor is szerelem ha már nem működik a kapcsolat.

Ha segítségre van szükséged akkor keresd fel a háziorvosod ő ad beutaót pszichólogushoz. Van olyan ami szakrendelés és nem kell érte fizetni . Ha Pesti vagy akkor tudom ajánlani a Hermina úti rendelőt ott is van ilyen.Jobbulást és sok erőt. 22éves lány

"Ami nem öl meg ,az erősít!"

2010. jún. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A felajánlásod azt jelenti, hogy nem kérnél pénzt a terapeutától a terápiáért? Ez igazán nagyvonalú!
2010. jún. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!