Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » (Cod tea) Dr. Dávid Tamás....

Zsuchan kérdése:

(Cod tea) Dr. Dávid Tamás. Tud róla bárki bármit?

Figyelt kérdés
Dr.Dávid tamás árul egy Cod nevezetű teát rákosoknak és műsort kapott az echo tv-n olvasok róla jót is rosszat is a tea méreg drága több emelt díjas számot kaptam ahol állítolag a munka társaival tudok konzultálni rákos gyógymódokról stb...Édes anyám Rákos és nagyon előre haladottt stádiumba van ő mindenképp akar beszélni vele de nekem vegyes érzelmeim vannak...vajon csak lehúzós kurozsló vagy több annál????
2010. júl. 6. 21:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Már nem aktuális de érdekes volt ezt vissza olvasni

még azért annyit hozzá fűznék hogy lehet "csak 20 ezer" de tb nem támogadta azt neked ki kell fizetned , a kemó államilag támogatott, és sose értettem h mások ennyire könnyen kijelentik h simán megveheted ér ennyit az élet bla bla bla. ez igaz, de kérem tisztelt válasz adót, bele lát a pénz tárcánkba? nem. értékelem a segítő szándékot de kicsit gondolja át, ha föltettem ezt a kérdést valószínűleg nem azért mert milliomos a családom, nyílván nem volt pénz erre vagy ha volt is nagyon spórolni kellet volna rá.

másik nálunk már ez a téma sajnos nem aktuális édes anyám meghalt. A röhely az egészbe hogy pont azért mert 2 hónapja nem kemózták mert orbáncos lett a lába, a többi sejthető.

DE én úgy gondolom egy teáért ne kérjenek ennyit, a magyarok jó nagy százaléka nem tud ennyit kiadni rá és a szomorú az hogy jó nagy százaléka rákos is.

Életmód, stressz, vegyszerek stb.

Korunk egyik nagy betegsége. Én remélem mihamarabb találnak megoldást erre, őszintén.

Aki meg ebbe a betegségbe szenved, ne féljen orvoshoz menni, higgyen a felépülésbe és ne adja föl.

Csak ezt tudom mondani mind ezek után.

2012. júl. 19. 12:58
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

én meg csak annyit tennék hozzá, hogy az írásodból kiderült, hogy nem tudod a tea történetét, nem tudod hány kutató halt meg Dél-Amerikában mire az asztalodon lehet, én tudom, ismerem a professzor urat. Azt is hogy fehér embert nem engednek a benszülöttek oda kivéve őt, így elég nehéz és költséges beszerezni a mindig ugyan olyan minőségő alapanyagot.


A másik meg mint term-gyógyász mondom, hogy az orvosok nem mondják el hogy a kemó csomagjára rá van írva hogy rákot okoz, vagyis rákkeltő anyagot pumpálnak a véredbe... a kérdés csak az hogy elég erős e az adott szervezet, és melyik győz, előbb legyőzi a kemó a rákos sejteket vagy a sajátjaidat, ez a kérdés ezen múlik...


a lelki okokról, meg hogy miért lesz valaki rákos ajánlom a lélek nyelve betegség c. könyvet illetve az út a teljességhez c. másik könyvet.minden embernek tanulságos lenne...sokmindenre választ kapnátok amiről most még fogalmatok sincs

2012. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
és még annyi, hogy az osztrákok fizették a kutatásokat, magyarok szartak rá, osztrák honban sokkal drágább, csak mivel a prof magyar itt ezért ilyen olcsó...
2012. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

attól hogy tudom-e a történetét nem biztos h több pénzem lesz nem gondolja kedves válasz adó?

Nem tartom kizártnak hatásosságát szóval se írtam ezt eredményeket se vontam kétségbe.

Örülök hogy ismeri és hogy ilyen mennyiségű háttér tudással rendelkezi , de ez nem támasztja föl az édes anyámat.

Leírtam a végkimenetelt és a véleményem. Elfogadom h maga így vélekedik. de nem a miatt haltmeg mert kemóztás és nem szedte a Cod-ot. Már most leszögezem.

Lelki problémái nagy mértékűek voltak foglalkoztunk is vele de tán említettem is valahol mennyire súlyos beteg, rengeteg áttétje volt.

a baj ott kezdődött: nem ment el egy szimpla aranyérrel orvoshoz.

és szépen kérem erre ne reagáljon senki azzal h milyen arany ember Dávid tamás úr. elhiszem de engem már nem érint sajnos.

További szépeket mindnekinek

2012. aug. 4. 15:32
 15/24 anonim ***** válasza:
73%

Na!

Először is szögezzük le hogy egy ausztrál, német, fizetés, nyugdíj nem egyenértékű egy magyarral, már csak a vásárló értékét nézve sem, ami a lényeg.

Ha ez a híres neves professzor annyira szívén viselné a rákosok sorsát, akkor nem nyerészkedne rajta hanem mindent elkövetne hogy olcsóbb legyen, akár államilag támogatott. Ehhez persze valós gyógyhatásúnak kéne lennie, de mint oly lelkesen hangoztatják, ez csak egy táplálékkiegészítő, akár a c-vitamin. Kérdezem én a c-vitamin, a cékla, a zöld tea és még sorolhatnám - ami bizonyítottan hatásos a rák ellen mint táplálékkiegészítő - miért is nem kerül 20000-be? Ja hogy csak onnan lehet beszerezni ahova nem mehet fehér ember?! Ugyan már!

Ha ez akkora durranás lenne, már rég halomba dobálták volna a bennszülötteket, ha jártatják a szájukat, mert ilyen az ember!

Tehát marad az eredeti felállás: Mint táplálékkiegészítő, nem helyettesíti a helyes életmódot, tehát helyes életmód mellett semmi szükség erre a táplálékkiegészítőre. Magyarán Professzor ide vagy oda, ez ismét csak egy ügyesen marketingelt termék, ami a betegek kétségbeesésére alapoz a segítségnyújtás álcájába csavarva.

Kívánom hogy az összes ebből vagyont harácsoló, rászoruljon hogy megtapasztalja mennyire hatásos is a csodaszerük.

2012. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

én meg neked, hogy soha nem legyen rá szükséged...

ha az egészségügyben dolgoznál nem így nyilatkoznál mert tudnád mi zajlik ott és hogy próbálják ellehetetleníteni azokat az orvosokat akik felértek ésszel ahhoz, hogy nem a kémiai szerek fognak megoldást hozni senki problémáira.

ajánlom mindeneki figyelmébe a cenzúrázott egészség és a cenzúrázatlan egészség c. könyvet. olvassatok a kulisszák mögé és utána lehet nagy szavakkal dobálózni... addig meg csak az szóljon aki ért is hozzá...

2012. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Mindkettőnek lehet pozitív eredménye, minden nézőpont kérdése, ha a természet gyógyászatba lelik meg a gyógyírt éppen annyira fogok örülni mintha nem.

Kérem értsék meg én csak azt tartom zavarónak hogy valaki ennyire le kezelő legyen valakivel mert nem azonos nézőponton vannak és nem hogy nem azonos, fölényesen eldönti nekem mire van több pénzem.

DE erre persze nem reagál csak ha dávid tamást vagy a teát ócsárolják..már elnézést de mondtam róla egy rossz szót is?

én csak közöltem , Sajnos minden erőlködés ellenére édesanyám elhunyt és sok erőt kívántam a hasonló helyzetben lévőknek.. De a teljes tolerancia és empátia hiányát látom itt, idézgetnek könyveket tűzzel vassal küzdenek a semmi ellen és egy szép szót nem szólnak az emberhez.

én lezárni összegezni akartam nem további vitákat és bizonygatásokat arról hogy milyen csodálatos vagy über rossz valami.

ez Nem reklám felület.

Kérem tisztelettel Elhiszem amit mond, de ez csak egy nézőpont és látás mód a sok közül, éna szkeptikus pesszimista embereket is megértem..ha maga nem és mégis egészségügybe dolgozik furcsának találom.

Mellesleg én is szociális ágazatokba mozgok, nagyon jól tudom mi merre hány méter.

És mert nem írom el mindenről a véleményem és nem iszom esetleg áhítattal a szavait az nem az intelligencia hányadosom mutatja vagy hogy mennyire tájékozatlan vagyok, hanem azt hogy rendelkezem tapintattal, még most is.

2012. aug. 5. 10:41
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem dolgozok az egészségügyben, de ahányszor találkoztam vele, szinte mindig rossz tapasztalatom volt, és nem a gyógyszerek miatt hanem az orvosok miatt. Nem kell tudatlannak hinni mert nem dobálózok könyvcímekkel meg nagy eszmékkel. Eléggé tájékozott vagyok hogy tudjam mennyire elnyomja a gyógyszeripar és a politika a természetgyógyászatot, hogy az „antibiotikum” szó szerinti jelentése „az élet ellen”, és hogy mennyi vegyszert nyomnak le a torkunkon nap mint nap gyakran tudtunk nélkül....

De épp ezért nem szeretem a túlmisztifikált dolgokat, és a nyerészkedést. Igen nyerészkedést, mert akik tényleg segíteni akarnak az embereken azok megtalálják a módját alapítványok és egyéb források alkalmazásával, és nem lenyúlják a haldoklót és családját akik kétségbe vannak esve. És ha meghal az illető, hát ez van, hisz ez nem gyógyszer!

Ajánlom a himalája sószappan esetét... Oldalakon át regélik milyen egészséges, kizárólag kézzel bányásszák, tobb ezer éves rétegek, bla bla bla..... de attól még csak egyszerű kősó.

Rengeteg példa van ezekre hisz a csapból is ez folyik / a nagy testvér elnyomása ellenére /, de én a száraz adatoknak hiszek ilyenkor.

A statisztika szerint 1000 emberből 1-2 akkor is kigyógyul a rákból ha lóherét legel a mezőn. Erre jön egy elmés szélhámos és rittyent köré egy kis legendát hogy ezt a lóherét csak a timbuktu fensíkon lehet leszedni mert ott szart a gyapjas mamut évezredekig és ettől a csodás hatás. Persze nagy nehézségek árán lehet beszerezni, nem beszélve a kutatás költségeiről, tehát ezért 10000 Ft egy zacsi hugyos lóhere. De ez persze ptom összeg a 40000-es nyugdíjból, hisz az élet megfizethetetlen!


Ennek ellenére mégis a természetgyógyászat diadalában bízok, de csak a hatásosban!

2012. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

Kedves Zsuchan !


Először is őszinte részvétem az édesanyja halála miatt!

Sajnálom, hogy keresztül kellett menniük a betegség borzalmain, és mert végül csak nem sikerült leküzdeni. Együtt érzek Önnel, amiért el kellett veszítenie őt.

Sajnos sok idő eltelt, mióta segítséget kért itt, s azóta is, hogy az anyukáját elveszítette. csak remélni tudom, hogy ezek az események nem hatottak túlzottan az egészségére!


Azt kell mondjam, hogy az elanyagiasodott világunkra nagyon is jellemző válaszokat kapott. Egy kivételével mind a haszonszerzőt támogatta, túl azon, hogy egyikőjüknek sem jutott eszébe, talán illene Önhöz egy jó szót intéznie. Még akkor sem, amikor ezt felemlegette.

Mondhatnám szégyen, amit produkáltak. Főleg attól a válaszadótól, aki nem átallotta felhasználni az alkalmat, hogy itt is propagandát fejtsen ki a tea mellett, vagy más hasonló termék mellett.


pl.: "Gezabela23 válasza: 25 éve gyogyit a prof ur olyan rákosokat akiket már hazaküldtek a korhazbol meghalni! tehát ennyit a kemoterápiárol! 1 millioba kerül és nem gyogyit! a cod tea csak 20.ooo-be. érthetö-e?"


Gezabella23 vajon érti-e a többiek véleményét? Ért-e egyáltalán valamit?


Vagy aki a prof. úrral dolgozik és TUDJA, hogy a természet legmélyebb rejtekéből való a cucc, amit a világon senkinek nem engednek megközelíteni, csakis kizárólag a prof. úrnak.

Még, ha igaz is volna, akkor sem értem, hogy miért kábulhatnak még el emberek attól, hogy Dél-Amerika vagy Távol-Kelet elérhetetlen zugaiból hozzák el a vigaszt minden bajunkra? Ami máshol nincs! Nincs? Valóban nincs?

Kereste talán valaki, hogy itt a szomszéd utcában, vagy erdőben, réten fellelhető-e hasonló vagy talán még annál is jobb? Nem!


Őszintén, én nem hiszek abban, hogy egy tea vagy más hasonló olyan nagyon jó lenne. Jó lehet, ha sokáig issza valaki, és vannak jók, valóban jók, amik gyorsan is tudnak hatni, de nagyon sok jellemző hatás vagy nem mindenkinél jelentkezik, vagy éppen egyeseknél rosszat okoz. Nincsenek kifejezett csodaszerek, mert, ha volnának, azt bevetnék azonnal, nagyon sokan. És nem volna annyi beteg, amennyi van.

Mindenkinek próbálkoznia kell, amíg még van értelme, nem hatalmasodott el valami kór, de csak nagyon óvatosan. Amik viszont alapvetőek a szervezetnek, mint a vitaminok, antioxidánsok, azt függetlenül mindentől fogyasztani kell- és szerintem fogyasztják is, csak esetleg nem tudnak róla- és nem tartoznak a csodaszerek közé semmiképp. És nem is lehetne olyan árat kérni érte!


Ám vannak hithű haszonlesők, akik mindent elkövetnek céljuk érdekében. meggyőzik az embereket, hogy ami kéznél van az már nem elég, és arról is, hogy az élet, az egészség a legdrágább kincsünk. Ezzel már ki is mondták, hogy semennyi ár sem sok, ha fizetniük kell a termékért.


Ha valaki annyira elkötelezett az emberek egészsége iránt, és felajánlja a maga szenvedése általi gyógyírt az embereknek, vajon mennyire emberséges, ha nem kevés hasznot húz belőle?


A 15.válasz a helyes ( teljes egészében), amiből idézném:

"Magyarán Professzor ide vagy oda, ez ismét csak egy ügyesen marketingelt termék, ami a betegek kétségbeesésére alapoz a segítségnyújtás álcájába csavarva. "


Akkor is, ha itt érdekes mód felszólal a prof. munkatársa, mint aki vadássza a lehetőséget, hogy torpedózzon az interneten, nehogy kétségbe vonja bárki nyilvánosan és kár érje őket, személy szerint őt is, aki abból a készítményből él.


Egyszóval kedves Zucshan, nem tudom mennyire használt volna ez vagy más hasonló, ha olcsóbb vagy netán ingyen adták volna. Az viszont tény, hogy szembesült egy olyan problémával, ami jó sok kérdést felvet. Ön már biztosan meg is válaszolta javarészét, mint ahogy remélem sokan, akik itt olvasgatnak alkalmasint.


Jó egészséget kívánok Önnek így utólag is!

2012. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon örülök hogy így vissza olvasva is találok értelmes embert ebben a témában ami ugyan már nem aktuális de értelmét tán nem vesztette mert azt amit itt műveltek egyesek minden volt csak nem emberséges, ezek után nekem se magát se a reklámra tárgyát ne tüntesse föl szentnek.

másfelől, a teát (ugyan nem említettem mert tán a nemlétező tűzre hatalmas olaj mennyiséget öntöttem volna) amit anyámnak oly sok reklám és hithű pénzes egészség mániás ajánlott..annak a fél alkotó elemeire allergiás volt ami csak úgy derült ki, hogy MI torpedóztuk a kedves prof. urat és munka társait, mert tudtuk mennyi dologra volt allergiás drága anyukám és a dobozra pár alkotó elem volt írva és: "titkos alkotó elemek".... hatalmas harc volt..ki is derült..gyakorlatilag Anyunak fogyaszthatatlan volt,

Ám erről ennyit a korábban mondott szavam miszerint : Ha ebben lelik meg a gyógymódot ha egy vegyszerben ugyan annyira örülök majd neki.

és szomorú tényleg, 23 évesen (amikor írtam ezt 22) több toleranciával és megértéssel rendelkeztem mint az aki reagált, tisztelet a kivételnek. DE az is irónikus, hogy aki ennyire lekezelő volt küldött egy propaganda emailt nekem aztán se híre se hamva erre már ő se szólt semmit se egy bocsi vagy csát...mondhatom szép, bár jobb is így egy sima elnézésre sokan képtelenek :D pedig olyan szépen összegeztem, de örömmel tölt el ..ezt valaki észre vette :) köszönöm!

a JÓ kívánságra : Egészségem jól szolgál!! lekopogom ;)

2013. jan. 16. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!