Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » (Cod tea) Dr. Dávid Tamás....

Zsuchan kérdése:

(Cod tea) Dr. Dávid Tamás. Tud róla bárki bármit?

Figyelt kérdés
Dr.Dávid tamás árul egy Cod nevezetű teát rákosoknak és műsort kapott az echo tv-n olvasok róla jót is rosszat is a tea méreg drága több emelt díjas számot kaptam ahol állítolag a munka társaival tudok konzultálni rákos gyógymódokról stb...Édes anyám Rákos és nagyon előre haladottt stádiumba van ő mindenképp akar beszélni vele de nekem vegyes érzelmeim vannak...vajon csak lehúzós kurozsló vagy több annál????
2010. júl. 6. 21:45
1 2 3
 21/24 zsigo imrene válasza:
Én is ismerem a COD teát és a rendszert és hűséges fogyasztója vagyok már 6éve !!!!! NEM HIÁBA, és itt vagyok hála Istennek.
2013. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Ennek végtelenül örülök és gratulálok tényleg. De mint végig most is leszögezem ha valakinek hatásos váljon egészségére a legkisebb rossz indulat nélkül.

Én csak a lekezelést és ezt a végtelen ki oktatást rühellem amit itt műveltek. szerintem érzéketlen tuskó, már elnézést.

Nekünk nem jött be se a tea se a rendszer, de ez má lassan egy éve volt így már fölösleges ezen rágódni.

2013. ápr. 30. 16:51
 23/24 KJUsul ***** válasza:

Én is megvettem, ugyanez a helyzet itt is. Édesanyám előrehaladott vastagbélrákos.


A kuruzslásról csak ennyit:

Dávid Tamás 1958-ban „Kiváló tanuló” állami kitüntetéssel érettségizett, majd 1962-ben és 1963-ban a „Jó tanuló – jó Sportoló” országos egyetemi vándordíj kétszeres nyertese lett. 1964-ben Promotion summa cum laude végzett a budapesti Szent István Egyetemen.


1964 és 1972 között tanulmányutakon járt Európában, az Egyesült Államokban és Ázsiában, 1968-ban Berger professzorral Ausztriában mikrosebészeti tanulmányokat, idegsebészeti kutatást végzett, egy évvel később Bécsben a csipőficam sebészeti korrektura lehetőségét tanulmányozta és új sebészeti eljárást dolgozott ki Uyka és Kotz professzorokkal.


1986-ban alapította meg a Forschungsstelle für Hüftdysplasie GmbH-t, s még ugyanebben az évben világszabadalmat kapott a Dinamikus anatómiai titán rögzítőlemez, amelyet Uyka professzorral közösen fejlesztettek ki.


1986 és 1988 között Kínában folytatott phytotherápiai tanulmányokat, majd 1993-ban Bécsben megalapította az Österreichisches Zellkultur–Forschungslabort. 1994 és 1998 között a Kurier napilap tudományos munkatársa volt.


1995-ben alapította meg a CoD™ Rák Információs Központot Budapesten, egy évvel később az Institute zur Immunstabilisierungsforschung und Information e.V-t Bécsben, 1998-ban pedig létrehozta az International CoD™ Cancer Information & Prevention Research Centert, amely Budapesten, New Yorkban, Jeruzsálemben, Tokióban, Szentpéterváron, Bécsben, Münchenben, Hannoverben, Pucallpán, Luzernben, San Carlosban, Lébényben, Dunaszerdahelyen és Marosvásárhelyen nyitotta meg kapuit.


Több mint 200 tudományos közlemény, világszerte több száz előadás, workshopok, tizennyolc szak- és művészeti könyv, 1983 óta húsz kutató-expedíció, kilenc kutató tanulmányút Amazoniában és Dél-kelet-Ázsiában – fémjelzik munkásságát.


Mindezt számtalan díj, elismerés, kitüntetés övezte, ezek közül is kiemelkedik az Osztrák Becsületrend Keresztje, amelyet 1994-ben a csipősebészet, a rák és immungyengeség kutatásban elért kimagasló eredményekért vehetett át.



Ha ezt tudod, már nem is aggódsz a kuruzslás miatt. Ha bemész egy kórházba a sok kemo és sugár hívő közé... na ott aztán van kuruzslás dögivel!!!!!

2016. aug. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 KJUsul ***** válasza:

Őszinte részvétem édesanyád miatt. Csak most olvastam el, mi történt. Nos nekünk se volt rá pénzünk, mégis megvettem. Most a kajámon spórolok.


1.) Az orvosok a kórházban ráijesztettek anyumra, hogy a teától rossz lesz a vérképe. Ami szemenszedett hazugság. De nem merték azt mondani, hogy hatástalan.

2.)A PI vízre azt mondták, hogy módosított ezért egészségtelen. De arra se merték mondani, hogy semmit se ér.

3.) A megadózis C vitaminra azt mondták, hogy árt a gyomrának. A Béres cseppre szintén.



Most itt a sok drága gyógymód és anyum nem meri fogyasztani a sok hazugság miatt. Ellenben a szívére szed vérhigítót, amitől háromnaponta ömlik a vér a vastagbél daganatából. Plusz tömik egy gyógyszerrel, amit megnéztem a neten: még csak ki sem próbálták, vadiúj szarszer, a TB milliliterenként 150 ezer forintot ad a kórháznak, hogy adja betegeknek. Holott semmiféle hatástanulmány nincs róla!!!!

NA EZ A KURUZSLÁS!!!!! Tudom, hogy most bunkónak fogsz mondani, de édesanyádat gyakorlatilag meggyilkolták pénzért. ezért próbálom én is kivenni a kórházból mielőbb, de sajnos anyumat, aki kapaszkodik az életbe, nagyon helyesen, megijesztették a hazudozásaikkal. Mellesleg meg merném nézni, hogy az ottani orvosok hol nyaralgatnak a gyógyszergyártó pénzén.... tuti nem egy Ormánsági falusi nyaralóban....

2016. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!