Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Küzdött már valaki súlyos...

Küzdött már valaki súlyos álmatlansággal? Nagyon nagy a baj. Az agyam az az érzésem meghalt.

Figyelt kérdés
2019. máj. 24. 11:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha halott lenne az agyad, a kérdést se tudtad volna kiírni :)

Igen, volt hogy hónapokig nme tudtam aludni, max egy másfél órát. Stressz volt az oka, kezdődő pánik betegség, deprssszió. Persze ezeknek is meg volt az oka. Neked is megvan az oka biztosan hogy nem tudsz aludni. Az orvos nagyobb eséllyel tud segíteni, mint itt bárki..

2019. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Maltodextrin ***** válasza:
Az utolsó mondatot fejtsd ki mert totál értelmetlen.
2019. máj. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen, én 3 éve szenvedek súlyos álmatlansággal. 2,5 évig semmit, tényleg semmit nem szedtem. Napokat, sőt volt olyan, hogy 3 hetet voltam ébren és nem túlzok. Annyira dúrván bekattant vagy átállt az idegrendszerem,hogy nem és nem képes kikapcsolni. Kész ennyi. Vagy lelőnek vagy altató. Nagyon el vagyok keseredve. Van ilyen, hogy az idegrendszer nem képes aludni, csak kémiai vegyülettel? Borzasztó.
2019. máj. 24. 11:38
 4/17 Maltodextrin ***** válasza:
Fú, öcsém akkor ott tényleg nagy gebasz van. Orvoshoz fordulni azonnal.
2019. máj. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha valóban nem tudsz aludni egy másodpercet sem, legkésőbb úgy 5 nap után azt veszed észre, hogy elkezd a tested, a szervezeted SOS-ezni: megy a hasad, hallucinálsz, remegsz, a szíved össze-vissza ver, leesik a vérnyomásod stb. Magyarul a tested már vészjeleket küld, mert nem aludtál. Én voltam ilyen állapotban, súlyos gyászban. Ügyeletes orvos lett a vége és nyugtató.
2019. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Bizony, én is voltam ilyen állapotban 2,5 évig. Amikor már nem bírtam, mondjuk 4 nap teljes fönnlét után, akkor bevettem fél szem xanaxot vagy próbálkoztam a Bach virágterápiával, gyógyteákkal próbálkoztam homeopátiával. Nem és nem jött álom a szememre,de már éreztem a remegést a fejemben, a végtagjaimban, a szorító érzést a mellkasomban. Voltam pszichiátrián, gyógyszert írtak föl, néha ment az alvás, de nagyon kiütött mindig.
2019. máj. 24. 11:50
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem küzdöttem súlyos álmatlanságban, de azt el tudom magyarázni, hogy mi zajlik le a szervezetben, miért van szükség a napfényre, és hogyan befolyásolja az étkezés az alvási ciklust.
2019. máj. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még tök jól vagy, hiszen hibátlanul kiírtad a kérdést. Én nyugtató elvonás után nem aludtam 7 napig. A 3. napon már nem bírtam sakkozni, a 6.-on meg beszélni se. A világrekord ébren 11 nap.
2019. máj. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
7/8 minden megoldás érdekel!
2019. máj. 24. 20:48
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi, végre valaki, aki nem néz hülyének.
2019. máj. 24. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!