Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthánál előfordulhat csak az...

Náthánál előfordulhat csak az egyik orrlyuk van eldugulva és bő váladékozás, tüsszögéssel?

Figyelt kérdés
7 napja szenvedek, teljesen kivan már száradva a bal orrlyukam, és semmi javulás. Csak tüsszögök, és fújom az orrom. Voltam már náthás, de az nem korlátozott csak egy orrlyukra. Nem tudom ez nátha vagy más...

2019. júl. 23. 20:24
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

Tipikus idegentest jelenlétére utal, amiket leírtál.

Mindenesetre orrászatra el kéne menni.

2019. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmilyen idegentest! Nem vagyok már gyerek, csak tudom mi megy be - s jön ki - az orromból!
2019. júl. 23. 22:43
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de ez erre utal ahogy leírtad. Próbáld ki a tengervizes orrspray-t, amiből nagy nyomással jön ki a víz, áttisztítja, lehet valami allergén került bele a nyálkahártyába és nem tud távozni.
2019. júl. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és fiamnak is mindig ez van nátha esetén, nekem napok óta egyik orrlyukamból jött csak a váladék, de tegnap kb 10 tüsszentés után mindkettőt ki tudtam fújni.
2019. júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó, ugyanígy vagyok én is. Már úgy bedugult a bal orrlyukam ma éjszaka, hogy az orrcsepp sem használ. Most reggelre jobb lett. Szerintem is nátha, de valami borzasztó agresszív... Most már remélem lassan lecseng a dolog.
2019. júl. 24. 08:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég agresszív, nekem előtte napokig egy felső fogam fájt nagyon, utána jött ez a nátha. Néha semmi nem jön belőle, azután beindul és megtelik 12 zsepi, én csak sós tengervizes sprayt használok. 2 hét is lehet egy nátha sajnos.
2019. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem meg a bal fülem fájt, utána dugult el a bal orrlyuk, és indult meg a váladékozás. Még mindig elég xarul vagyok, a mai a hetedik nap mióta elkezdődött. Esküszöm, számolom a napokat, meddig tarthat még :(


Kitartást kívánok Neked, és gyors gyógyulást! Köszönöm a válaszod :)

2019. júl. 24. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked is mielőbbi gyógyulást !
2019. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, elmentem a fülészetre, ott elküldtek orr röntgenre, s kiderült arcüreg gyulladásom van. Kaptam antibiotikumot, egy másik fajta orr sprayt, és ha minden igaz már hétvégére javulhat a helyzet.
2019. júl. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!