Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Be van dugulva az orrom és...

Be van dugulva az orrom és semmi sem segít, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1-2 napja be van dugulva az orrom olyan szinten, hogy egyáltalán nem kapok rajta levegőt. Voltam orvosnál, írt kenőcsöt, próbáltam 2 féle orrsprayt, de még csak időszakokra sem jobb. Aludni is alig tudok így. Mit tegyek?

2019. febr. 19. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
vissza kell menni a gégészhez
2019. febr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, gyömbértea, kakukkfűtea, tengervizes orrspray-vel próbáld fellazítani (esetleg egy jó meleg vizes fürdő után) és gyakran, alaposan kifújni az orrod. Nekem is volt ilyen legutóbb, éjszaka is arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt az orromon. Eukaliptusz illóolajat csepegtettem a párnám mellé, plusz a fentiek, 2-3 nap után kitisztult az orrom. Ja és menj ki a napra, amikor teheted, vitaminokat sem árt szedni.
2019. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2: Tengervizes orrsprayt használtam, meleg fürdő láz miatt nem játszik.

Az illóolaj meg a gyömbér még jó lehet.

Tormáról/wasabiról vélemény?

2019. febr. 20. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
1 kanal torma
2019. febr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Buteyko légzésterápia!
2019. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!