Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlműködés miatt...

Pajzsmirigy túlműködés miatt kevesebb és röviedebb menstruáció lehetséges?

Figyelt kérdés
Már szedek a pm túlműködésre gyógyszert július 12-e óta. Hétfőn (tehát 7 napja) megjött, de sokkal kevesebb volt és rövidebb ideig tartott - 3 napig tartott. Azért aggódom, mert szülés óta ez volt az ötödik menstruációm és az előző 4 mind nagyon erős volt és 1 hétig tartott. Megszakítással “védekezünk”, ezért vagyok kicsit bizonytalan, hogy nem lehet, hogy terhes vagyok-e esetleg?! Vagy csak a pm betegség okozta ezt? Előző terhességkor megjött még egyszer mikor már terhes voltam. Tudom, csináljak tesztet, de érdekelnek a tapasztalatok.
2019. júl. 28. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Persze okozhatja hormon gyógyszer. Hogyne okozhatná, de eleve pm túlműködéssel ne stresszelj, tesztelj minél hamarabb és nyugodj meg.
2019. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tehát a gyógyszer miatt lehet ez?
2019. júl. 28. 22:17
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Én semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Tesztelj.
2019. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!