Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszös mandulagyulladasom van...

Tüszös mandulagyulladasom van az orvos ir fel erre gyogyszert?

Figyelt kérdés
Fájt 1 hétig a mandulám nem foglalkoztam vele sajnos. Most visszajött feher gennyes a mandulam fáj, a fülem is meg az allkapcsom is. Nem vagyok lázas.
2019. júl. 29. 08:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, erre valószínű kell majd, de menj el még ma orvoshoz.
2019. júl. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, antibiotikumot.
2019. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenképp ír fel antibiotikumot, ha az orvos is ezt diagnosztizálja.

Minden szervezete másképp reagál a betegségre, de a tüszős mandulára leginkább a magas láz jellemző a fájdalom és az apró, pici, fehér tüszők mellett.

Minden esetre az orvos tud segíteni.

Jobbulást!

2019. júl. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma tudok elmenni csak sajnos azóta mégjobban fáj aludni sem tudtam.
2019. júl. 30. 07:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap az orvosnàl. Szerinte vìrus magátol is rendbe jön. Irt ki antibiotikumot de még 2 napot várnom kell a szedésére. Azóta a mandulam legalább 3 x a az eredetinek. Nyelès nagyon nehezen megy minden nap nehezebben. Éjszaka is felkelek ég a torkom. Vizes ruhàt teszek rà akkor úgy eltudok aludni de csak addig tart mèg hideg utanánna rögtön felkelek. Szedek fájdalomcsillapítót de attól még fáj csak nem annyira mint eredetileg.
2019. júl. 31. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!