Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony vas és hemoglobin...

Alacsony vas és hemoglobin érték, hasfájás és néha hasmenés. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már rögtön a legrosszabbra gondolok, tudtok segíteni, mi okozhat ilyen tüneteket?
2019. aug. 1. 09:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Ételérzékenység v intolerancia. Laktózra tippelnék konkrétan. Próbáld megfigyelni mit eszel és mikor fáj tőle a hasad. Lehet sok más is, pl fruktóz.
2019. aug. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De annak a vashoz és a hg hoz szerintem nincs köze a vérben.

. A többi stimmel.

2019. aug. 1. 10:01
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem külön probléma a vashiányos vérszegenység és a hasfájás. Vagy ha már elkezdted szedni a vasat az okozhat hasfájast meg hasmenest is. Válts masik kéazítmenyre ha attól van

Én is ezzel küzdök epp

2019. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
De van köze. Ha ételintoleranciád van, az emésztési problémák miatt kevesebb vasat fogsz felszívni és feldolgozni. Ettől még ha súlyosan vashiányos vagy, azt is kezelni kell, nem csak az alap okot.
2019. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem véres a székleted? Hány éves vagy? Édesapámnak ugyanez a labor volt, hasmenés tünettel, és végbéldaganat lett a diagnózis. A vér a székletében nem volt mindig szemmel látható, és az első székletvér teszt negatív is lett. Fél év után a második már pozitív, akkor komolyabban is vették az orvosok, és akkor derült ki a dolog.
2019. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jól megnyugtattál, remek. Nekem is ezen jár az agyam egész nap. Nekem is apukámról van szó. Ugrom az első vonat elé, ha az lesz.
2019. aug. 1. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Apukád menjen gasztroenterológushoz, és legyen meg mielőbb a vastagbéltükrözés! Nem homokba kell dugni a fejet, hanem mielőbb lépni, hogy ha bármi baja is lenne, még időben felfedezzék, mert csak akkor van esély a gyógyulásra!
2019. aug. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sz én nagymamám vastagbéldaganattal volt műtve, kemózva, harminc év múlva halt meg. 94 évesen. Jól is nézne ki ha vonat alá ugrálnál! A vastagbélrák sokszor nagyon jól kezelhető.
2019. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Férfiaknál utána kell járni mitől van a vérszegénység mert nem szokványos úgy mint a nőknél a menses miatt.
2019. aug. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
56%
Veseproblémára is utalhat. A vesék egy bizonyot hormont ternelnek ami szükséges a vörösvérsejtek előállításához. Szóval ebből adódóan, ha vesebaj van a háttérben ezeknek a hormonoknak a száma is csökken, vele együtt a vörösvérsejtjeidé is.
2019. aug. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!