Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ahogy szedem az antibiotikumot...

Macskarap kérdése:

Ahogy szedem az antibiotikumot nem kellene múlnia a fájdalomnak?

Figyelt kérdés

Tüszős mandulagyulladásom van augmentin duot szedek rá

Vásárnap és hétfőn csak egy-egy ezemet vettem be ezután elmentunk orvoshoz es azt mondta napi ketto vegyek be szoval kedd óta 2szemet szedek de meg mindig

Nem erzek javulast az sem hogy eltunnenek a gennyek a vagy valami. Nem kellene ereznem mar valami javulast? Vgy nem kellene osszebb mennie a mandulamnak? Vagy mennyi idő utan kellene ereznem hogy hat?


2019. aug. 1. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap fejeztem az augmentin kúrát arcüreggyulladásra. 7 napig kellett napi kettőt szednem, a javulást az ötödik naptól éreztem, ma már teljesen jól vagyok. (kopp-kopp-kopp) Tehát szedd végig a napi kettőt, és jól leszel!
2019. aug. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hétnyi adagot írtak fel, akkor a vége felé kellene érezned a javulást. Ha nem javulsz, valószínű írnak fel még egy újabb heti adagot.

Azt nem értem, miért csak egyet vettél be belőle az első két nap. Az orvos biztos elmondta az adagolást, sőt a receptre rá szokták írni, és a patikában, ahol kiadják, általában újból elismétlik, de még a gyógyszer dobozára is rá szokták írni, hogy naponta mennyit kell belőle bevenni!

Ha nem szeded rendesen, ne csodálkozz, ha nem hat vagy lassabban hat!

2019. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!