Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomor vagy vérnyomás lehet a...

Gyomor vagy vérnyomás lehet a rosszulléteim oka? Esetleg egészen más?

Figyelt kérdés

Egy pár napja kábultnak érzem magam, de nem vagyok gyenge csak ingerlékenység és kis nyomás a fejemben.


Kicsit olyan érzés mint amikor sokáig náthás vagyok és az utolsó pár napban még érzem hogy nem az igazi.

Vagy amikor fejen állok és a vér a fejembe áramlik amitől megszédülök.



Eléggé szorongó alkat vagyok, pár héttel ezelőtt volt egy konfliktusom egy munkatársammal és pár napig görcsös gyomorfájásom volt.


Plusz pár hónapja minden reggel fehér nyálka van a szám szélén és sűrű, sárgás, nyálkás váladékot köpök fel amit nehezen tudok leöblíteni a kagylón.



Amit észrevettem hogy a slejm ami felválik, időnként édeskés ízű.


Rendesen viszek be folyadékot, kb napi 2-3 litert. Vizeletet is normálisan ürítek. Esténként is csak egyszer kelek fel de ez sem általános.

Folyamatosan szedek vitaminokat és edzek heti 5 napot.

Nem dohányzom és nem is iszom kávét.


Egyenlőre tudok dolgozni és edzeni is, nem hat ki a mindennapi teendőkre.

Viszont kellemetlen hogy van egy ilyen fura émelygés és érzés a fejemben.

Dokihoz azért nem tudok elmenni mert Angliában vagyok és itt nem igazán vannak a helyzet magaslatán sajnos.


Adjatok tanácsokat kérlek.



2019. aug. 6. 08:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!