Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meg fogok halni? Vagy levágják...

Meg fogok halni? Vagy levágják a lábaimat? (Kezeletlen cukorbetegség)

Figyelt kérdés
Évek óta fáj a lábam, ha sokat gyaloglok, 1-2 éve pedig elkezdett elszíneződni a sarkam feletti rész, ma már ha megyek 20 percnél többet, szétrobban a lábam, úgy érzem. Sebek lassan gyógyulnak, vörösödik a lábam 3 hete, és égő érzés fogja el. Gyakran homályosan látok, és annyira elfajult a cukorbajom, hogy napi 16-17 órát is alszok és egész nap nyomott vagyok. Nyakamon is barnás foltok vannak, pont mint a lábszáramon... Ezzel sosem fordultam még dokihoz, egyszerűen nem érdekel mi lesz velem. Túlsúlyos is vagyok, szóval biztos vagyok a cukorbetegségben, hajlamom is megvan rá... Mi lesz velem? 18L
2019. aug. 6. 11:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem állítottam, hogy nem lehetsz az, csak ez nem az a tünet, ami arra utalna. Ahhoz, hogy ilyen lábad legyen, ahhoz sokáig kell kezeletlen magas cukorbetegségnek fennállnia, ez meg már máshogyan kiderült volna, de ha szerinted az, akkor egyszerűen ki lehet deríteni.
2019. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Ez valami kamu kérdés? Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki annyira igenytelen legyen mint ami ide le van írva és még mindig nem a megoldást keresi. Táadásul 18 évesen? Suliban már rég feltűnt volna tornaórán és látott vilna legalább az iskolaorvos meg behivatták volna a szüleidet. Azok nincsenek? Vagy vakok? Ennyire nem lehet unalmas a nyáriszünet, hogy ilyen marhasagot kitaláljm
2019. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
12# Nem járok suliba, meg nincs is senki, akit érdekelne a dolog.
2019. aug. 13. 21:33
 14/15 anonim ***** válasza:
35%
Kitalálom: dolgozni sem dolgozol...
2019. aug. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
16%
16 éves korodig tanköteles vagy. Kétlem, hogy 2 év alatt jutottál ilyen szintre. Szóval kamu az egész! Elég szánalmas amit csinálsz. Menj el kirandulni vagy strandra amíg nem indul a tanév.
2019. aug. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!