Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Legjobb módszerek allergia ellen?

Legjobb módszerek allergia ellen?

Figyelt kérdés

Parlagfű és lándzsás utifű allergiám van 6 éves korom óta (most 19 vagyok).Szedtem már mindenfélét semmi se vált be. Most Lordestint szedek. Magán allergiológusnál votlam, mert már nagyon erősen szenvedek az allergia miatt augusztusban és szeptemberben, ő írta ki ezt a gyógyszert tavaly mert elvileg ez a legerősebb. De sztem semmivel se több mint a vény nélküli.

Otthon egészségügyi maszkot hordok, nem tudom tényleg szűri e a levegőt de jobban vagyok tőle,ha felveszem meg légtisztító gép mellett alszom. Ha jár akkor nem hapcizgatok.

Elég erős az allergiám. Állandó orrfújás, erős köhögés, könnyező és piros szem. Már néha asztmás jellegű. Van arra is befújóm. Mert az allergiológus szerint kialakulhat az is.

Nektek mi segít? Valami tanács h hogyan éljem túl ezt a 2 hónapot? H ki is tudjak mozdulni. Kinn hogyan csökkentsem?

Immun terápia amin míg gondolkozom de az is vagy 5 év mire megszunteti.

A háziorvos szerint az allergia valahol pszichés. S szerinte midnen reggel mondjam el h nem vagyok allergias. Hat az nem tudom hogyan segítene.


Allergiások valami tipp?



2019. aug. 7. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Én macskákra vagyok allergiás, és allergiás asztmám van (na meg macskáim) tehát fulladok is a kiütések, orrfolyás, szemdagadás, köhögés mellé.


Lordestint szedek mar 2 éve, azóta vannak olyan időszakok, amikor megszűnnek a panaszaim, és olyanok is, amikor a Lordestine mellett is ugyanúgy fulladok (ilyenkor csak a ventolin segít, de volt, amikor mar az sem, es napi 12-ot fujtam).


Fentiek miatt én is azt gondolom, hogy az allergia valamilyen szempontból kapcsolatban áll az idegrendszerrel is, mert a saját megfigyeléseim alapján akkor voltak erősebb tüneteim, amikor fáradtabb, kialvatlanabb, stresszesebb voltam.


Nyugodt körülmények között kevésbé volt jellemző a fulladás.

2019. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van, de ahhoz vidékre kellene költöznöd.
2019. aug. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vidéken élek. Ahol sztem több is a parlag fű mert nincs bebetonozva minden.
2019. aug. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!