Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelez a nyomás a mellkhasa...

Mit jelez a nyomás a mellkhasamban?

Figyelt kérdés

Egy honappal ezelott a szegycsontom jobb oldalan, ahol szelteben lenyegeben vege a csontnak egy szuro erzest ereztem napokig. Ha felemeltem a jobb kezem vagy nyujtozkodtam akkor fajt. Egy hetig tartott korulbelul, aztan elmult ezert nem is foglalkoztam vele.

Viszont pont ma megint ujrakezdodott, mindket oldalon es nagyon nagyon eros. Felkelesnel, kezem mozgatasanal nagyon faj. Nem kohogok, nincs ajulas, oxigenhiany es legzeselegtelenseg sem, szoval semmi olyan amit az ilyen webbeteg stilusu oldalak mondanak, amivel ijesztgetnek.

De nem tudom miert nyom es szur ennyire a mellkhasam, es hogy erdemes e elmenni vele orvishoz vagy ez csak vaklárma.



2019. aug. 7. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha valami fáj és aggódsz rajta akkor IGEN érdemes elmenni orvoshoz. Nem csinaltál valami tornagyakorlatot ami kiváltjatta ezt?
2019. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!