Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Időszakosan...

Mi lehet a baj? Időszakosan folyton pisilnem kell. Nem csíp nem véres, nem fáj a derekam.

Figyelt kérdés
Kifejtve a dolgot. Eleve érzekenyebb lehet a hólyagom mert ha alkoholt iszom akkor 5 percenként kell tőle pisilnem. De pár zöldség, gyümölcs is meghajt. Pl. Eper, banán, görögsaláta. Kávé, gyümölcstea után is párszor ki kell mennem. De ami már tényleg aggasztó, hogy időnként van 1-1 hét mikor mindentől függetlenül megy a félóránként pisilés, különösen éjszaka. Ami miatt nem tudom ilyenkor kialudni magam. Ráadasul olykor nem is tudok azonnal, hanem csak kis várakozás után. Mondjuk ez a része lehet, hogy csak pszichés mert azóta van mióta egyszer katétert tettek be műtét miatt. De a többi tünet már sok sok éve van. Az érzékeny hólyag gyerekkorom óta. Orvoshoz is fordultam többször. Csináltak uh-t meg vizeletmintát kértek. Minden negatív volt. Nem rég más okból volt hasi uh ott sem láttak semmit. A veséimről ct is keszült más okból. Van 2 mini vesekövem de azt mondták nem attól van. Amúgy nem okoznak tünetet. Nőgyógyászatilag is rendben vagyok. Ami fura, hogy ez az egész tart egy ideig aztán elmúlik és megint normálisan működöm. Szóval nem tudom mi a franc ez de már nem akarok újra sokadjára orvoshoz menni feleslegesen. Főleg, hogy 3.hete voltam laboron és minden tökéletes volt a vizelet rész is. Volt esetleg valakinek hasonló? Megőrülök tőle. Bármilyen ötletnek örülök ami segíthetne ezen. Ja és nem iszom sokat. 1,5 liter is nehezen fogy el nyáron. Szóval néha már komolyan nem értem mi jön ki belőlem.
2019. aug. 8. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

A tömény pisit nehezebb tartani, mint a hígat. Próbálj tényleg többet inni.

Ötleteim még, ha nem volt:

Urodinámia (egy tölcsérbe kell pisilni az urológusnál)

Minden külső macera: tangabugyitól heves szeretőig átgondolása.

Csak vizes alsó mosás.

Több mozgás.

Kriston intimtorna.

2019. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg egy tőzegáfonya kúrát tartani. Erősíti a hólyagot. Drogériákban kapható.
2019. aug. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Vizelettartási gondjaim nincsenek. Csak hát nem kellemes ha nagyon kell, meg aludni sem lehet úgy.

Tölcsérbe még nem pisiltem. Az mit vizsgál? Nem hordok tangabugyit, nincs barátom 1 éve.....nem ezek miatt van. A vizes mosásos részt nem értettem.

Mivel sokat pisilek nem sűrű. Majdnem színtelen. Igyekszem többet inni ha wc közelben vagyok. Ha nem akkor nem tudok mert bepisilek. Ha többet iszom beköltözhetek a klotyóra. De most valamiért a hasam is fáj pár napja bal oldalon lent. Nem tudom összefügg e.

2019. aug. 8. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!