Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyfolytában pisilnem kell...

Egyfolytában pisilnem kell pár napja. Már megőrülök tőle. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Több éve jelentkező probléma. Aztán elmúlik. Többször voltam kivizsgáláson, sosem találtak semmit. Vizeletminta, uh, a veséimről ct is készült. Már nem akarok sokadjára megint az orvoshoz menni. Nem csíp, nem véres csak egyfolytában kell. Éjjel is felkelek egy csomószor miatta így nem tudom kialudni magam. Tegnap már direkt nem ittam semmit, de akkor is egész nap járkáltam a klotyóra. Olyan mint mikor sok sört iszik valaki és folyton menni kell. Mi ez? Hormonváltozás? Pszichésen van? Elképzésem sincs, és arról sem mit tehetnék ellene.
2019. ápr. 29. 15:39
 1/4 anonim válasza:
Vért vettek? Lehet cukros vagy. Amikor pisilsz akkor rendes adag vagy csap pár csepp? Az inger hirtelen jelentkezik vagy egyre erősödik?
2019. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cukros. Keveset pisilek. Szóval nem telt meg a hólyagom ami indokolná az erős ingert. Éjszaka a legrosszabb. Elég gyorsan alakul ki az érzés.
2019. máj. 1. 08:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott nagyobb vizelési ingerem lenni mikor nagyon stresszes vagyok. Ahogy sikerül újra nyugodtnak lennem pár nap múlva visszaáll.
2019. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt már gyerekkoromban is megfigyeltem, hogy a nagyon izgalmas filmek közben többször is ki kellett mennem. És nagyon erős stressznek vagyok kitéve. Ezzel nem tudok mit kezdeni sajnos.
2019. máj. 25. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!