Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fordul elő, hogy időnkén...

Miért fordul elő, hogy időnként felpuffad a hasam és a beszorult levegő késszúrás erősségű fájdalmakat okoz? Van, hogy nyomja a hólyagom meg a méhem is és olyan mintha az fájna nagyon erősen. Felegyenesedni sem tusok ilyenlorm

Figyelt kérdés

Felegyenesedni sem tudok ilyenkor. Ha beveszek görcsoldót elmúlik, kijön a levegő. Nem eszem babot meg nehéz ételeket, meg sokat egyszerre. Megis ritkán előfordul, és nagyon rossz. Volt, higy közelalltam hozzá, hogy kihívom a mentőt annyira fájt.

Most pl.egy vastartalmú szirupra gyanakszom, hogy amiatt lett. Hogy lehet ezt megelőzni? Meg nem is értem mi történhet ilyenkor pontosan a beleimben ami miatt kialakul a görcs?


2019. aug. 9. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorongás, stressz?
2019. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos az is benne van. Mert tegnap nagyon szorongtam és ma meg ez lett reggel. De azért nem fognám csak erre. Meg ha ez az ok akkor mit tudok tenni ellene? Semmit :(
2019. aug. 9. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!