Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség ez? Fájdalmas...

Milyen betegség ez? Fájdalmas holyag szindroma?

Figyelt kérdés

Felfáztam picivel tbb mint 1 honapja.

Szedtem az antibio-t a fájdalom elmult , gyakori inger megmaradt?! vártam , ittam sokat rá 2 hétre ujra fájdalmas pisilés , ujra doki felirt vmi erősebbet elmult a fájdalom az inger azota is tart , és utobbi időbe erősen viszket a huvely bemenetemnél és olyankor erősebb folyásom van :( Miért nem mulik az inger mar tbb mint 1 honapja és mitől lehet ez a viszketés ez gyogyithato vajon?


2019. aug. 9. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy hangzik, mintha az antibiotikum kúrával párhuzamosan kialakult volna egy másodlagos, gombás fertőzés. Ha utánaolvasol, antibiotikum kezelésnek lehet ilyen mellékhatása, mivel felborítja a hüvelyflórát, a nem kórokozó baktériumok is kevesebben lesznek, és ez teret ad a gombák elszaporodásának. Normál helyzetben a bacik és a gombák egyensúlyban vannak ugyanis.


Felfázás ellen egyébként a D-mannózt tudom ajánlani, megelőzésre is jó, csak ha már véreset pisilsz, akkor kell az antibiotikum. De amióta a családom ezt a D-mannózt fogyasztja, nem jutott el senki odáig, pedig anyukám és férjem is hajlamosak a húgyúti bajokra. Igaz, csak akkor hat, ha E-coli okozza a fertőzést, de nagyon sok esetben az okozza. Szerintem csinálhatsz te is próbaképpen egy kúrát vele, ártani nem fog. A feltételezett gombás fertőzés miatt viszont sajnos így is, úgy is vissza kellene menned a nődokihoz.

2019. aug. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ksznm.Szerinted akkor ez valoszinu gyogyithato?És a gombás fertőzés iatt lehet állando vizelési inger?Vagy ez az a F.holyag szindroma lenne?

ANNYIRA félek 20 éves vagyok és szeretnem ha lehetne gyogyitani

2019. aug. 9. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vetetnék egy kenetet a nőgyógyasszal mert az is lehet, hogy hüvelyi fertőzesed van és az terjed vissza a hugyutakra. De az is realis amit az előző válaszoló írt
2019. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért csak maganak valaszold meg. Ha parkapcsolatban élsz csinaljatok e analban? Vagy a parodnak volt e már ilyen kapcsolata előtted? Mert ha igen neki lehet nincsenek ilyen tünetei mert hksszabb a ferfiak húgycsöve és nehezebben jutnak fel a kórokozók de teged simán legertőzhet minden alkalommal és az hugyúti fertőzest is okoz. Ecoli. Ilyenkor őt is kell kezelni. Én már jartam így sajnos és lekepzelesem sem volt sokaig mitől van. Mire kiderült, hogy a parom előző baratnőjével élt nemi élete az ok. Hiába telt el fél év ecoli fertőzese volt én meg jól elkaptam.
2019. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!