Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszaka gyakran arra ébredek...

Éjszaka gyakran arra ébredek hogy nagyon fájdalmas görcs áll a vádlimba. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Piszkosul fáj olyankor, szinte ordítani tudnék. Több percik is tart utána elmúlik, de mostanában elég gyakran előjön. Mi okozhatja ezt? 34/F

2019. jan. 5. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni. Állítólag magnézium hiány okozza. Aztán vagy használ vagy nem ha pótlod. De valóban, nem kicsit fájdalmas az izomgörcs :(
2019. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet magnézium hiány, érszűkület, ízületi gyulladás is a térd tájékán vagy a boka tájékán én ezt is hallottam például. De lehet az is hogy túl lett az a láb terhelve és be van gyulladva az izom. De lehet letapadt izom miatt, vagy ha csomó van például. Ilyenkor érdemes masszőrrel kimasszíroztatni többször. Lehet az is hogy valamiért nem kap elég vért, ha például olyan pózban alszol az is okozhat ilyet.
2019. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Sürgősen kezdj el magnéziumot szedni!
2019. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sikon válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ismerős az érzés, és borzalmas. Vegyél jó minőségű, ha rám hallgatsz vízben oldódó magneziumot. Jobbulást neked!
2019. jan. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!