Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet? Valami tanács?

Mitől lehet? Valami tanács?

Figyelt kérdés

Három nappal ezelőtt egyszer volt hasmenésem,azt hittem valami olyat ettem,ami nem esett jól a gyomromnak,de már harmadik napja járok fél óránként vécére és eljutottam arra a pontra,hogy az inger van csak meg,de kijönni nagyon semmi nem tud már.

Mivel az éjszakát szinte nem is aludtam végig,ettem egy banánt,hátha jobb lesz,de reggel,amint felkeltem futhattam ki a vécére. Már annyit jártam,hogy fáj.

Az utóbbi időbe stresszeltem nyelvvizsga miatt,de most semmi olyan nem áll előttem,ami miatt stresszelnem kéne. Még dokihoz se tudok eljutni,mert egyrészt ma nincs,másrészt meg nem érnék szerintem oda tiszta gatyába..

Valaki segítsen!

18/L



#betegség #hasmenés #rosszullét #fájdalmas hasmenés
2018. máj. 27. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Smecta patikabol- hasmenést megfogja. Utána orvos hétfőn/ ügyelet ma. Széklet mintával felszerelkezve.
2018. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sírok h léteznek háztartások széntablett nélkül...
2018. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj el a gyógyszertárba és vegyél Linexet. Talán helyre hoz, majd menj el a kezelő orvosodhoz.
2018. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!