Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mindegy melyik gyormorsav...

Mindegy melyik gyormorsav ellenálló gyógyszert szedem?

Figyelt kérdés
Idáig a Noacid 40g gyomorsavlekötött szedtem most meg az Emozul nevűt az is 40grammos. Ma elfogyott az Emozul és nagyon rossz kint az idő, bajom lenne belőle ha ma este a maradék Noacidból vennék be 1 darabot?

2019. aug. 13. 13:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni de refluxos vagyok. Egyszer én is így jártam csak nekem gyógyszer váltásból adódóan. Regen nagyon jó gyógyszert szedtem es az orvos egyéb okokbol felírt egy másikat bár maradhatott volna a régi is. Hat kipróbaltam. Az első nap utan ereztem hogy nem jó. Hat abba is hagytam es visszaakartam állni az elsőre hát mit ad isten utana mar azzal sem volt jó. Szedtem egy darabig 40 mg az első gyógyszerem de mivel bekavartam egyszer a masikat (nem tudom miert) mar nem ugy hatott. Visszamentem a dokihoz elmondtam mi van ő azt javasolta hogy álljak le az elsővel es szedjem a másodikat duplán 40 mg amit felirt. Hat az sem hatott normálisan. Azota nem tálalok olyan gyógyszert ami hatna úgy hogy akkor még a diétát is tartottam.
2019. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!