Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Más szívbeteg is meg akar...

Más szívbeteg is meg akar halni ebben a nagy melegben?

Figyelt kérdés

Szívelégtelenségem van január óta és gyerekkorom óta szívritmus szabályzóm (pacemaker),most különösen sz'r mert elkaptam valami vírust is és augusztus utolsó hetében van pótvizsga.

A nagy melegben sosincs erőm,néha megszédülök ha felállok stb.19 évesen úgy érzem magam mint egy öregember,ráadásul a nap fény is irritál.Általában a sötétített szobában töltöm az időm ezzel azzal.


2019. aug. 13. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Utálom a nyarat.
2019. aug. 13. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom a nyarat
2019. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kánikula hamarosan véget ér, akár 10 Celsius fokot is visszaeshet a hőmérséklet. Már csak egy-két napot kell kibírni.

Szívbetegeknek a haláluk a forróság.

2019. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is utálom a nyarat. Szerencsére gyorsan itt az Ősz, nem lesz már ennyire hőség. Borzasztó.
2019. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugalom, küldjük a hideget a nyugati határszélről. Itt már reggel óta csak 22-23 fok van (egész nap).
2019. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!