Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerinted hány évesen dönthet...

Szerinted hány évesen dönthet valaki, hogy akar betegen iskolába menni, vagy nem? 16? 18? 21?

Figyelt kérdés

Nagyon szrébereke a szüleim, hiába apám csak 14 éves koráig jártbsuliba, akkor is.


Halál nyugalommal betegen bezavart, egészvegyetemre ie, egy napot nem engedett... Illetve gyet kikönyörögtem, de annak az is lett az eredménye...


Gyerekkorom óta a legnagyobb bűn, ha lebetegszem, bármire képesek. Kisgyerekként is olyan megtorlás volt, ha haza mertek küldeni, az sem volt baj, hogy tőlük kaptad el...


Bármeddig elmenetk, a "kicsinálás", csak egy, megvertek, vagy apám lefogott a 120 kilójával is elkábított, hogy kitalálta, hogy "bolond vagyok", csak "nem akarok iskoláva menni". Az életemet képes volt tönkretenni...


Csak az vicc, hogy ennek az emberkínzásnak, 20 felett vége lehetne, mert oda igazolás sem kell, nem ripityára verjük...


Elmondhatatlanul stréberek, négyest nem is hozhattam régen, vagy be is zártak érte, a 92 % is lehetne 100... Brutál.


2019. ápr. 13. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Koliba, albérletbe nem tudsz menni?
2019. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam 7 éves kora óta dönthet mindkettő, akar e "betegen" suliba menni vagy sem.
2019. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lépj le bárhova. Ez nem egészséges élet.
2019. ápr. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!