Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esély rá hogy egy...

Mennyi az esély rá hogy egy kicsi nem nagy anyajegyből probléma lessz?

Figyelt kérdés
Van egy anyajegyem ami eddig nem nézett ki csunyán, viszont nemrégiben vettem észre higy a a kerete elmosódott, fáj is, meg fehér gyulladásszerü pöttyök jelentek meg. A szüleim hülyének tartanak mert aggódok érte és ők nem visznek bőrgyógyászhoz. Szerintük egy anyajegyből soha nem lehet probléma. Ti hogy gondolkodtók róla ? Csak tulreagálom ? Vagy a fájás és a kis gyuladás problémát jelent ?

#youtube gyakori kérdések #indavideo gyakori kérdések
2019. aug. 13. 20:00
 1/7 anarchy666 ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, az anyajegyből legyen az bármekkora bőrrák fejlödhet ki. Az, hogy fáj, elmosódott a széle nem jó.
2019. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itthon esetleg nem lehet kezelni ? Sajnos nem vagyok 18, és mivel nem Magyarországi vagyok magam nem tudok elmenni bőrgyógyászhoz. Anyumék meg aszt mondták hogy az egy nagy tévhit hogy bőrrák lehet belőle
2019. aug. 13. 20:16
 3/7 anarchy666 ***** válasza:
Üzenem anyádéknak, hogy nem értenek hozzá. És nem, othon nem lehet kezelni.
2019. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 🙂
2019. aug. 13. 20:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megváltozott a korábbi kinézetéhez képest, akkor mindenképp meg kell mutatni orvosnak. Nem tudom, hol élsz és ott milyen a szabályozás, de ha nem vagy még 18 éves, akkor gondolom, a gyerekorvoshoz tartozol. Hozzá elmehetsz a szüleid nélkül is (ugye?), kérj tőle beutalót bőrgyógyászhoz. Ne halogasd sokáig, tényleg nagy baj lehet belőle.+
2019. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fáj az nagyon nem jó... Minél előbb bőrgyógyász!
2019. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valószínű hogy holnap vagy holnapután elmegyek
2019. aug. 13. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!