Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Altatással kapcsolatban...

Altatással kapcsolatban milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés

Gyomortükrözésre készülök altatásban.

Mire számíthatok? Mennyivel kell hamarabb befeküdni? Mikor engedtek ki a kórházból?

Hány napot voltatok táppénzen? (Fizikai munkát végzek.)


2019. aug. 14. 02:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy alszom töluk mint a bunda

De komolyaaan nagyon jó

Próbáld ki az Altatót 😍😂

2019. aug. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, ezt egyáltalán nem értem. Arra lettem volna kíváncsi, hogy akit altattak már valamilyen vizsgálat vagy beavatkozás mitt, milyen tapasztalatai voltak.
2019. aug. 14. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyomortükrözést altatás nélkül csinálják általában, kellemetlen, de azért kibírható.

A vizsgálat napján bemész, kis megfigyelés ébredés után, és valószínűleg mehetsz is. Aznapra jár táppénz.

2019. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudták ébren megcsinálni,pánikrohamot kaptam,nem is gyengét.

Szedálni nem lehet, mert a hatóanyagra érzékeny vagyok, Seduxentől rosszul lettem korábban többször is.

2019. aug. 14. 21:19
 5/5 A kérdező kommentje:

Az érdekelne, hogy akit altattak, bármi okból, nem feltétlen gyomortükrözés miatt, mi volt a teendő az altatás után.

Aznap gondolom pihenés.

Éjszakára bent kell maradni? Nehéz fizikai munkát végzek. Hány nap táppénzt igényel?

2019. aug. 14. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!