Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mitol fajhat a fejem?

Vajon mitol fajhat a fejem?

Figyelt kérdés
Kb. 10 honapja faj a fejem jobb oldalon. Nem folyamatosan. Vissza-visszater. Nem erosodott ez ido alatt, de zavar, hogy megis mitol lehet Neha beleszur a homlokomhoz vagy halantekban erzem neha fejteto, de csak jobb oldalon. Szemem kornyeken es a nyakam is nyomaserzrkeny.. Fejbiccento. A nyakam amugy nem faj de lehet hogy merev es attol? Voltam neurologusnal, de nem kuldott ctre mert szerinte semmi komoly. De en mar mindenre gondolok es megorulok. Mondtam a neurologusnak kuldjon el vizsgalatra mert felek h agydaganat vagy nemtudom de azt mondta biztosan nem az es szerinte ez inkabb myaki gerenc eredetu... Szerintetek bizzak benne? Abszolut nemtudom.. Jah az kimaradt, hogy fajdalomcsillapitot nem szedek mivel elviselheto es nem folyamatosan faj. De attol meg aggaszt, hogy ilyen regota tart.
2019. aug. 14. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiam is sokat panaszkodott, hogy fáj a feje. Elvittük mindenféle kivizsgálásra, aztán kiderült, hogy arcüreg gyulladása van. Kapott orrcseppet, meg vettünk infralámpát és szerencsére elmúlt neki.
2019. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia velem teljesen ugyan ez van. Én is voltam vizsgálaton és nekem is mondta a neurologus hogy felesleges a további kivizsgálás mert az agydaganat nem ilyen. Nekem másfél hónapja tart ez az egész. Én se bíztam az orvoskban. Nagyon hipochonder vagyok. De mindenki nyugtat hogy minden rendben.

Nekem is nyaki gerincet mondott. Úgyhogy próbálok megnyugodni.

10 hónap után már réges rég kiderült volna, nyugi neked tényleg nincs mitől tartanod.

2019. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Arcuegre neztek meg a fogaimat is. Ott minden oke. Kedves utolso. Neked is igy faj a fejed es a szemed korul? Baromira aggodok azert de orulok hogy mas is van igy... Te mimet erzel meg?
2019. aug. 14. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is néha benyilal a szemem köré. De álatalában a tarkóm fáj, és főleg rázás hatására. Ha rosszindulatú agydaganatod lenne akkor kezelés nélkül 10 hónap alatt elvitt volna. Neked tényleg gerinc eredetű ez a fájdalom!


1-es voltam.

2019. aug. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ugynevezett cluster fejfajasod van. Nezz utana neten. Vagy hodi pamela fejfajas cimmel.
2019. aug. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!