Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyér? Repedés?

Aranyér? Repedés?

Figyelt kérdés

Pár napja hirtelen (eddig nem volt ilyen panaszom), nagyon nem tudtam nagy wczni. inger volt, de úgy éreztem nagyon kemény ami bennem van, és egy ponton szúrt is amikor WC-zni akartam. Nem is sikerült azon a napon. Másnap sokadik próbálkozásra nagy fájdalmak árán sikerült. holnap lesz 3 napja, hogy szedek egy széklet lazítót, még ma is nagyon nehéz volt wcznem, a termék egy rlsze még kemény volt lehet azért...


Nem látok változást, hogy kitüremkedne valami, vagy vérezne, nem fáj alapállapotban. Csak amikor wczek, egy ponton szúrást érzek.


Ez aranyér? Repedés? Jelentkezzek be proktologushoz, vagy egyelőre kenjem a Proktis-M-el? (Az a gyógyszerész szerint repedésre is , és aranyérre is...)



2019. aug. 14. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg rendezni a székletedet, hogy rendszeres legyen, és ne túl kemény. Ha ez rendeződik, lehet, hogy az egyéb panaszok is megszűnnek majd.
2019. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!