Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valakivel volt már ilyen vagy...

Valakivel volt már ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Már jo párszor elofordult velem hogy elkezdett görcsölni a hasam

De nagyon és olyankor szaladok a WCre dee nem jön semmi olyankor szekrekedesem van és egy idő után elkezd edes nyál termelodni a szamban amitől volt hogy hánytam vagyis igazából nem biztos hogy attól de hánytam. Ez akkor következik be amikor nem tudok gyorsan szelelni ugyanis először szekrekedesem de ha azon túl vagyok egyre hígabb lesz a szeklet ami át megy a végén hasmenésbe ha ezen túl vagyok akkor vége az egésznek és a hasfajas is el múlik..velem már nagyon sokszor volt ilyen eddig . Tud valaki valami tippet adni hogy mi lehet ez ?

18/L



2019. aug. 19. 00:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Szelelni=székelni 😅 bocsi
2019. aug. 19. 01:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, velem is, csak nem mondtam El senkinek 😔😊
2019. aug. 19. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami érzékenység:liszt, tej, cukor
2019. aug. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, anno ennyi idős koromban. 40 évesen már szinte semmit nem tudtam megenni, aztán rájöttem, hogy az útjainkon koptatott gumipor és fékpor ami belekerül az ételekbe, a lisztel és étolajjal. A gumipormentes övezetből származó gyümölcsök nem okoznak bélgörcsöket.

Érdemes odafigyelni a sóra is! A csomósodásgátló amit a sóba adagolnak, szintén káliumszármazék, és ez is okoz bélgörcsöket! Csak patikában veszem a sót, és semmit nem fogyasztok csak is a magam készített ételeket. Nehéz így élni, mert sokan nem tolerálják hogy mindent visszautasítok!

Ezekre még nincsen szakosodott elme, de az elmúlt 10-20 évben nagyon is felszaporodott azon emberek száma, akik hasonló panaszokkal küzdenek. Ez lesz a XXI.század rákja!

2019. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!