Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS szédüléses rosszullét -...

SOS szédüléses rosszullét - saját tapasztalatok megosztása lenne fontos számomra, hátha hasonló cipőben járok valakivel?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: a reggelit követően elkezdek szédelegni, imbolyogni, leesik a vérnyomásom, és gyakorlatilag úgy érzem magam, mintha valamennyi energiámat elveszítettem volna. Eddig ebéd után javult valamelyest, de most már csak estére leszek jobban. Ha sok húst eszem akkor kicsit jobb, ha néhány napig kimaradnak a húsok, akkor nagyon erős a rosszullétem. Dokik nem tudják merre tovább, az eredményeim jók, az anyagcsere értékekben az aminósavak lettek kissé alacsonyabbak, de az orvos szerint ezzel nem kell foglalkozni. Túlestem mindenféle vizsgálaton, de kézzel fogható eredmény semmi, viszont egyre rosszabb a helyzet.

Bízom abban, hogy más is (sajnos) átesett már hasonlón, és esetleg felhívja valami olyanra a figyelmemet, amire eddig nem gondoltam… Minden véleményt előre is köszönök!



2013. dec. 26. 22:36
 1/2 anonim válasza:
Szia! Terheléses inzulin vizsgálatot végeztek? A legtöbb orvos általában terheléses cukor vizsgálatra küld el, de terheléses inzulinra nem! Nekem is hasonló tüneteim voltak és kiderült h inzulinrezisztenciám van! A cukrom jó, a vérképem jó, de az inzulinom nem! Szédültem, izzadtam, feszült voltam, édes ételeket kívántam, híztam stb... ha nem végeztek ilyen vizsgálatot mindenképl kérjed! Én azóta csinálom az IR diétát és sokkal jobban vagyok!
2013. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, már kétszer is néztek IR-t, az elsőnél a 120 percesem a kiinduló értékhez képest magas volt, ezért csináltak 180 perceset. Az tökéletes lett. Amúgy nem nagyon eszem édességet, nem is kívánom, sőt én nem hízom, hanem fogytam 14 kg-ot. A remegés nálam is stimmel, csak én nem ideges vagyok, hanem inkább olyan, mint aki le van szedálva.

Mégegyszer nagyon köszönöm a javaslatot! Szebb jövő évet kívánok Neked!

2013. dec. 29. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!