Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azt mondta a doki a tiapridal...

Azt mondta a doki a tiapridal kis mértékben antidepresszáns miközben ilyesmiről szó sincs . Utánnanéztem és antipszichotikum van rá irva. Ráadásul nekem 3x1 et irt ki ami 300 mg ami bőven antipszichotikum. NEm bizott bennem?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak hazudni az orvosok. " A frontin nem okoz függőséget. Ha le akarja tenni, csak simán leteszi. Semmi baja nem lesz."
2019. aug. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindegy bevettem.
2019. aug. 19. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy az orvos tapasztalat alapján ír elő valamit. Én szorongásra szedtem antidepresszánst meg antipszichotikumot. Utóbbit az öngyilkos késztetések miatt adta az orvos, nem azért mert pszichotikus lettem volna, ezt el is magyarázta nekem.


Tiapridalból 300mg az nem olyan magas dózis, ha pszichózisra adta volna, nem lenne elég önmagában.

2019. aug. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nekem elvileg pszichózisom van.Olvastam valahol hogy 300mgam tól kezel pszichotikus tüneteket.
2019. aug. 19. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!