Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 eves vagyok panikbetegsegem...

17 eves vagyok panikbetegsegem van egy olyan helyre megyek ahol nagyon osszeszedetnek kellek lenni pszihologus azt javasolta vegyek be egy fel xanaxot szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd be akkor. Semmi bajod nem lesz tőle.
2018. nov. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert en meg attol felek valamit kivalt de ez akkor lehetetlen ugye ?
2018. nov. 2. 22:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem valt ki beloled. Max nyugodt leszel. Ez nem drog. 😃 vegyel be egy felet ,mert azert nem kellene elaludj
2018. nov. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A pánikbetegséget a te mondod, a pszichológus, vagy a pszichiáter szakorvos? Ha szakorvos, akkor nem Xanaxot ír fel. A helyedben felkeresnék egy szakorvost is.

A Xanaxra ugyanúgy rá lehet szokni, mint akár a cigire és/vagy a drogra. Leszokni róla ugyanolyan nehéz, ugyanolyan elvonási tünetekkel...

2018. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

17 évesen inkább valami gyógynövényes nyugtatóval kezdeném. Ráérsz xanaxozni ha nem hat az előbbi. Amúgy meg ne egy rendezvény előtt próbáld ki ezeket hanem otthon amikor nem kell menned sehova.

És ha xanax, akkor felezd el még a 0,25-öst is.

2018. nov. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem rendszeressen szednem nyugi van szerintem az tulzas hogy ra szoknak :D
2018. nov. 3. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!