Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a bajom vagy volt a bajom?

Mi a bajom vagy volt a bajom?

Figyelt kérdés

Ezelőtt héten szombaton kezdődött a nehéz légzés (egy ideje nem szedtem a gyógyszert), plusz mellkasi nyomás, bal kar néha fajt

Vasárnap ugyanúgy voltak ezek csak kicsit rosszabb volt és nem volt erőm igazan semmihez

Hétfőn is nehezen kaptam levegőt, étvágytalanság, mellkasi nyomás, nem tudtam állni sokáig mert úgy éreztem mintha elajulnek

Aztán a pár napban jobb lett de péntek este elkezdett hátul a fejem fájni és a bal arcom zsibbadt picit, éjfélkor arra keltem hogy remegek és magas volt a pulzus

Szombat délelőtt is elkezdtem remegni amihez magas pulzus társult és mellkasi nyomás, néha a hátamban szuro fájdalom vagy a bal kezemben

16 éves lány vagyok egyébként


2019. aug. 20. 16:43
 1/3 anonim válasza:
Szerintem menj orvoshoz, több betegséget ki kellene zárni, amit csak orvos tud a műszereivel. Ne kísérletezzél otthon, mert nem éri meg. És igyál elegendő folyadékot, főleg buborékmentes vizet, legalább napi két litert.
2019. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyobb bajom is lehet vagy lehet az asztmatol vagy az asztma gyógyszer újbóli szedesebol?
2019. aug. 21. 17:39
 3/3 anonim válasza:
Kedves kérdező! Semmilyen egészségügyi képzettségem nincs, de úgy gondolom, ezekkel a tünetekkel orvoshoz kéne menned.
2019. aug. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!