Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » BPPV-vel küzdök több mint egy...

Kittyy18 kérdése:

BPPV-vel küzdök több mint egy hete. Tegnap EPLEY manőver közben elmúlt aznap már nem is szédültem. Ma reggel újra előjött azóta is tart EPLEY manőver közben is. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

"Gyakorlott" BPPV-sekhez fordulnek..

Nektek volt mar olyan, hogy egyik nap EPLEY manover soran mar nem jelentkeztek a tunetek, masnap mikor felkeltetek viszont ujra elojott es ugyanolyan intenzitassal? :(

Tobb mint 1 hete kuzdok vele, tegnap mar nem volt ma reggel ujra.

Mit csinalok rosszul? :(



2019. aug. 21. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a BPPV egyes esetei elég ellenállóak. Nekem 1 hónapig is eltartott, aztán lassanként elhalt.
2019. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is volt olyan nap amikor teljesen tünetmentes voltál?
2019. aug. 21. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem volt, egész végig tartott a szédülés, ha fölfelé fordítottam a fejem.
2019. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En azert nem ertem ezt mert nekem tobbszor volt mar es akkor fejmozgatasra jott a szedules es max 1.5napig tartott. De most ha lefekszem vagy ha felulok akkor van es nem ertem ezt az 1 tunetmentes napot mert elvileg akkor szunik meg ha a kristaly feloldodik vagy visszamozgatjuk a helyere. Jo lenne tudni akkor miert jott ujra elo masnap :(
2019. aug. 21. 22:58
 5/5 anonim válasza:
Szia, lehet későn írok de lehet nekem is ez van. Két napja van ez nálam. Ma délután idaig nem volt panasz, max enyhe fejfájás és nehéznek érzem a fejemet. Háziorvos szerintetek fogja tudni diagnosztizálni ezt vagy lehet mást mond? mert a tunetel ,egegyeznek szerintem és egy napnal tobáb sosem szedultem még leginkább fél napig de ez azért durva volt..
2019. nov. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!