Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretnek erdeklodni, hogy...

Szeretnek erdeklodni, hogy nekem volt 2 hete egy abrotuszom es mikor elmult a verzesem elkezdet fajni a mehem, hogy az azert, mert gyogyul be vagy valami problema van?

Figyelt kérdés
A masik kerdesem pedig az lenne, hogy talalt az orvosom a mehembe gombas fertozest es szeretnem kerdezni mit ajanlotok nekem melyik huvelybe helyezheto tablettat? Az orvsom a kanesten kombirt irta ki. Esetleg ha nem mulik el mit tegyek? Antibiltikumot nem szeretnek szedni, mert sok mindent hallottam rola, hogy tobb problemam lehetseges.

#vérzés ##abrotuszt ##mehfajdalom
2019. júl. 6. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Szétkapartak belülről, persze, hogy fáj. El fog múlni.


A gomba a hüvelyben van, arra megfelel a canesten.


Sajnálom, hogy ezen át kellett menned.

2019. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3-as Te egy igazi idióta vagy. Nem tudhatod, hogy miért kellet az abortusz. És senkinek semmi köze hozzá.


Kérdező, ha nem múlik el a canestentől, akkor menj viasza az orvoshoz.

2019. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az orvosoddal konzultáljál.

Mi nem azok vagyunk.

2019. júl. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenklépp konzultálj a dokival! Ha antibiotikum szükséges, vedd be, mert akármi rosszat hallottál, egy bacis méhfertőzést pl nem gyógyit más. Jobbulást kívánok!
2019. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!