Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintem rossz a vesém...

Szerintem rossz a vesém (megint), mit csináljak, hogy komolyan is vegyenek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. 2 éve nagyon begyulladt a vesém, majdnem leállt, de a házi orvos egyáltalán nem vette komolyan. Csak mikor majdnem késő volt, értsd. majdnem meghaltam, derült ki a kórházban.

Kiskorom óta ezt tapasztalom, hogy nem hogy segítenének, hanem inkább ártanak, szemétkednek, meg hogyan merészelsz oda menni, meg fiatal vagy, tuti csak lógni akarsz, biztos csak terhes vagy...


Most megint tompán fáj, nem vészes, kicsit kellemetlen, de érzem, hogy a vesém. Viszont orvoshoz nem megyek, mert nekem nem hiányzik, hogy szemétkedjenek, eddig is megbántam, hogy bármikor elmentem, kezeljék a nyugdíjasokat...


2019. aug. 24. 10:11
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Beteg nem áll ki az orvosaiért?????????? :DD


"személyiségzavar" Nem szerepel, képzeld el! Ilyet egyébként sem gyermekorvos diagnosztizálna.


Nem írtam, hogy minden háziorvos ilyen, meg minden orvos. Szerencsére nem. De itt Őriszentpéteren ez a kettő van. Nekem meg nincs pénzem 40 km-re háziorvoshoz járni, HA elfogad. Mert oké, hogy te választod, de egy városi dokinak van annyi betege, hogy igen, azt mondja, nem vesz át...


"tettél érte" És mivel is, hogy odamentem? Mert én egyszer sem szóltam be, beszéltem csúnyán, bunkón vele, vagy kértem számon. Szimplán bátorkodtam odamenni, mikor nagyon beteg voltam, vagy nem múlott. Igen tettem, ha nem megyek oda nem tudott volna bunkózni, ártani, semmibe venni, félrediagnosztizálni stb.


Úgy köszönti a fent említett orvos kollégád a betegeket (nem engem, mást), hogy "mit csinálsz itt jómadár", mielőtt megmondta volna, mi a panasza. "megjött a másik jómadár is gazolásért".

2019. aug. 25. 14:43
 22/28 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom ezt elhinni, pláne, hogy egy viszonylag fiatal doktornőtök van.
2019. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Nem muszáj, amúgy elmúlt 50, mármint a gyerekorvos.


A háziorvos, fiatal, de ugyanolyan bunkó, meg mondom, hetekig odajártam és elküldött azzal, hogy terhes vagyok, meg hozzam már be a tesztet.


Egyik kutya, másik eb.

2019. aug. 25. 15:16
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de 22 éves vagy, kit érdekel a gyerekorvos.

Egyébként meg be kell menni, normálisan el kell mondani a panaszokat, a tiszteletet pedig meg kell adni és meg is kell követelni. Legyél már felnőtt basszus!


Azt meg nem tudod megmondani, hogy a veséd fáj-e. Minden orvos hülyét kap attól, amikor a beteg öndiagnózissal érkezik.

Ha nem akarsz háziorvoshoz menni, akkor meg bele kell nyúlni a pénztárcába, és magán úton kell intézni a dolgokat.

2019. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Ha most egyszer az fáj, meg volt problémám vele. Mondjam azt, hogy a hátam??


Nem számít, nem vészes, nem is érdekel. Nekem nincs pénzem jelenleg magánorvosra. Ezért bánt, hogy itt meg ilyenek, hogy nem foglalkoznak veled.

2019. aug. 25. 15:49
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt légyszíves áruld el miért nem mész ingyenes tb által fizetett urulógiára ahova beutaló se kell?
2019. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Van ott még nem kevés izom, meg gyök ami fájni tud, arról nem is beszélve, hogy a vesepanaszokhoz más tünet is szokott társulni.


Egyébként kell egy vizeletvizsgálat, meg egy ultrahang, meg esetleg egy labor. De ez is csak azért, mert már volt probléma vele. Igazából az ilyen hátfájásoknak kb. 1000 oka lehet nem feltétlenül a vese.

2019. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt engem se vett át felnőtt háziorvos (nem is akartam menni) de egyébként is mondták, hogy nem lehetséges, 18 éves kor a felső korhatár amíg gyerekorvoshoz járhattam.
2019. aug. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!