Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek rejtett kancsalsága...

Akinek rejtett kancsalsága volt, hogy sikerült kigyógyulnia belőle?

Figyelt kérdés
A magyar szemészek nem foglalkoznak ezzel.

2019. aug. 24. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De van, aki foglalkozik.

Érdemes megnézni, hogy nincs-e vérszegénység vagy pajzsmirigy alulműködés a hátterében. Ezek befolyásolják a szemizmok tónusát, ha kiderül, hogy tényleg emiatt rejtett kancsal valaki, az viszonylag egyszerűen kezelhető.

Ha egyik sem és zavarja az illetőt, akkor műtét. Ennek során a szemgolyót mozgató kis izmokat műtik. Nem csinálja minden szemész, de találsz olyanokat, akik igen.

2019. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én műtétet kértem, hálisten nagyon jól megcsinálták. De ha nem egy nagy foku kancsalsâgról van szó, akkor először próbálnak szemüveget felirni.
2019. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt vérszegénység vagy más,nem alakult ki nagyon sokáig a 2 szem együtt látása,a magyar egészségügyben a szemklinikán meg nem foglalkoztak vele,hiába jeleztem többször,hogy valami nagy baj van.Aztán amikor sok év után kiderült végre,akkor nekem is műtétet javasoltak "kockázatokkal".Ezt viszont kihagytam,mert a családban,ismeretségben is volt több olyan,akit különböző okok miatt műtöttek a magyar egészségügyben,jellemzően hozva a magyar egészségügy formáját ebben is,vagyis nem sikeresen.
2019. aug. 25. 13:32
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy későn derült ki.

Viszont lehetőséged lett volna megműttetni, amivel akkor nem éltél.

Ha nem bízol a magyar egészségügyben (amit a kommented során háromszor is leírtál), akkor menj vele magánklinikára, akár külföldre.

2019. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi,végül látásterápiával 37 évesen megoldódott.Ebben a vicckategóriás/horror magyar egészségügyben 18 éves kor felett ezzel nem foglalkoznak.Nekem kellett pola tesztekkel kiderítenem a bajt,majd bemenni a szemklinikára,ahol 6 órás várakozás után azt mondták,hogy kérjek időpontot a gyerekszemészetre,ahova 7 hónap után kaptam időpontot,ahol azt mondták,hogy ezt műteni kellene "kockázatokkal".Eléggé szomorú,hogy nekem kellett kíderitenem a bajt,sajnos elég későre tudtam,majd megtalálni a megoldást is,már értem,hogy a magyar egészségügy Európában miért csak Romániát,Albániát előzi meg,azt is csak épphogy.
2019. aug. 26. 09:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Minden műtét jár kockázattal.
2019. aug. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A magyar egészségügyben az biztos,hogy minden műtét kockázatos.De műtét nélkül is vannak veszélyek,pl.félrekezelnek stb.
2019. aug. 27. 06:46
 8/11 anonim ***** válasza:
A világon az összes eü-ben kockázatosak a műtétek. Ez ennyi :D
2019. aug. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom,hogy a magyar egészségügy műtéteiben sokkal több a kockázat mint innen nyugatabbra.Ja,és mindent műteni akarnak,amit innen nyugatabbra már vagy 10-20 éve nem műtenek,ahogy például az én esetemben is.Eléggé szomoru,hogy nekem kellett kiderìtenem,hogy több mint 50 prizmás szemüveg vagy műtét helyett felnőttkorban is gyógyítható a rejtett kancsalság látásterápiával,mert a magyar egészégügy fejlettségi szintjén 18 éves kor felett ez még nem gyógyítható,azt gondolják csak gyerekkorban gyógyítható.
2019. szept. 19. 07:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te mit gondolsz ha nem így van.
2019. nov. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!