Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki, akinek sikerült...

BlackDahlia kérdése:

Van valaki, akinek sikerült kigyógyulnia a fülzúgásból?

Figyelt kérdés

Durván 2 hónappal ezelőtt kezdődött, hogy zúgó hangot hallottam, azt hittem a szomszédom mosógépét hallom. Ritkán tapasztaltam, próbáltam elhessegetni a kellemetlen hangot.

Aztán decemberben a szabadságomon kezdődött, hogy napokig zúgott a fülem. Azt hittem megőrülök.

A fül-orr-gégész szerint elsősorban a zaj okozta.

Lehet a fogcsikorgatásomtól, lehet attól is hogy hallásromlás következett be nálam a munkahelyi zajtól, de lehet a merev nyaki izmoktól is, illetve nagyon enyhén kopott a nyaki csigolyám.


Egy gyökérkezelt fogam van, ami a mai napig ézékeny,

kaptam rá gyógyszert, de nem múlt el, a fogdoki váltig állítja, hogy az a fogam halott, de mégis érzékeny hidegre, melegre, van hogy csak úgy magától nyilalló fájás áll bele.


A fülem mögött a csont néha kellemetlenül fáj, nem élesen, hanem tompán.


Ginkgo-t b-vitamint magnéziumot kezdtem el szedni, a nyaki izmokat nyújtó tornával próbálom helyre hozni, és kéne normális edzés is.

Akupuntúrára gondoltam, segített valakinek valamit?

Cigit még nem sikerült teljesen letenni, napi 2-3 szál vna a napi kb. 15 helyett.


Van-e valakinek tapasztalata a fentiekkel kapcsolatban,

illetve merre induljak tovább, de a konkrét kérdés:

ki lehet-e belőle gyógyulni?

Szeretném e nélkül élni az életemet.


Válaszokért, tanácsokért nagyon hálás volnék!

Köszönöm előre is!



2017. jan. 15. 23:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!