Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Végbél rákom lehet 20 évesen?...

Végbél rákom lehet 20 évesen? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár éve néha picit begyullad az ánuszom egy része és megnagyobbodik. Ilyen pukli lesz belőle. 1-2 napig picit fáj, de nem vérzik, nem fáj az ülés sem. Eddig nem foglalkoztatott, mert hamar elmúlt, de legutóbb megnyomtam és kis golyókat is éreztem ebben a pukliban amik mozogtak. Mintha apró gyöngyök lennének. Egyébként legutóbb 2 hétig ment a hasam, de munka miatt sajnos nem jutottam el az orvoshoz. Nagyon aggódom, hogy esetleg daganatom van.

2019. aug. 25. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez csak aranyer.
2019. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is csak aranyér, de attól nézesd meg orvossal, mert az aranyér se olyan gyakori ilyen fiatalon, és a 2 hetes hasmenés se normális.
2019. aug. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
heredaganat
2019. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok...
2019. aug. 25. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Kizárt dolognak tartom, mert a végbélrák vérzéssel jár és nem 20 éves korban jelentkezik!
2019. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aranyér lesz az.
2019. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!