Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Aranyerem van?...

Mi lehet ez? Aranyerem van? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 20 éves vagyok, már 14-15 éves korom óta bizonyos időközönként kialakult "problémám" van. A végbélnyílásom egyik fele begyullad es ilyen kerek pukli alakul ki. Nem kemény, inkább gyulladt Ha megnyomom picit fáj,illetve nagydolgoknál sem kellemes, de teljesen elviselhető érzés. Igazából nem vérzik, nem váladékozik, csak picit kellemetlen, de pl. üléskor nem zavar. Most azért keltette fel az érdeklődésemet, mert megnyomtam és érztem benne a borsónál is sokkal apróbb golyót, ami mozog. Nem tudom mi lehet ez. Ez a "jelenség" általában 1 hét alatt elmúlik. Elég kellemetlen a téma, sajnálom, ha valaki gusztustalannak tart. Remelém tud nekem valaki segíteni tünet alapján. Őszintén, orvoshoz nem terveztem menni, mert ez egy "megszokott" dolognak számít nálam, de ha a tünetek alapján valaki azt tanácsolja, akkor elmegyek dokihoz. Remélem semmi komoly :(

2019. aug. 24. 07:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A "golyó" érzése egyértelműen aranyeres csomóra utal (alvadt vérrög). A begyulladás és duzzanat viszont többnyire az ánusz ráncai között maradt, szétkenődött székletmaradvány által okozott bőrgyulladás. Ezt képes megelőzni a bidé használata ill. a nedves törlőkendő. Ezeket a területeket érdemes Reparon kenőccsel kezelni.
2019. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Az aranyérgyulladás az egész szervezet gyulladásos állapotának vészcsengője. Ez jelzi, hogy sok minden nincs rendben a szervezetedben, a táplálkozásodban!

Miért nem hallgatsz inkább a főorvos úrra, a proktológus doktorra?:

https://www.youtube.com/watch?v=sko2gWFcqvU

2019. aug. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!