Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy sérvem van? Mi a...

Lehet hogy sérvem van? Mi a legelső teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja vettem észre a hasam bal alsó reszén, közvetlen a szeméremdomb körül hogy van egy dudor. Úgy néz ki mintha meg lenne dagadva, nyomásra, emelésre fáj. Ha megnyomom akkor kicsit kemény.

1 hete körül segitettem itthon nehezebb bútorokat megemelni. Lehetséges, hogy sérvet kaptam? Itthon lehetséges-e ennek a kezelése vagy mindenképp műteni szokták?

Orvosnak mindenképp meg akarom mutatni, csak érdeklődnék hogy mire kell számítanom!

Válaszokat nagyon koszonom!



2019. aug. 25. 21:50
 1/3 anarchy666 ***** válasza:
Minden bizonnyal lágyéksérv, de biztosat csak az orvos tud majd mondani, ha megvizsgál. Sebészhez kell vele fotdulni, a kezelése is sebészi.
2019. aug. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. aug. 26. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A sérv sajnos csak műtéti úton gyógyítható. Mindenképp foglalkozni kell vele, mert idővel nagyobb lehet. Egynapos sebészeten megcsinálják, ez rutin műtétnek számít. Van, ahol reggel befekszel, és délután már mehetsz is haza.

2019. aug. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!