Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjszaka begőrcsölt a lábfejem...

Éjszaka begőrcsölt a lábfejem és reggelre nem tudok ráálni, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Görcs?

szedjél magnéziumot. Ès most feszítsd minden irányba. Ha görcsöl akkor is egyböl ellen kell feszíteni.

2019. aug. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 alletta ***** válasza:
magnéziumot ajánlok én is. stressztől is lehet. éjszaka nem ébredtél fel a görcsölésre? akkor könnyebb kimozgatni.
2019. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen felébredtem,és akkor húzta a görcs.

De most nem bírok nagyon ráálni és flvan dagadva a ábfejem :( mit tegyek h enyhűljön?

2019. aug. 26. 09:36
 4/9 alletta ***** válasza:

sima görcsöléstől nekem még nem dagadt fel a lábfejem. piszokul tud fájni, én azonnal kiugrom az ágyból éjjel és próbálok sétálni, helyben mozogni. kb. negyedóra múlva elmúlik, de reggelre nem dagad fel!

talán érdemes lenne megröntgeneztetni, hátha más probléma is van vele..

2019. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél lóbalzsamot lehetőleg a paprikásat és azzal jó alaposan masszírozd meg, nagyon sokat segít.
2019. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy az inszalaggal van valami?2napja tart :(
2019. aug. 26. 10:24
 7/9 alletta ***** válasza:
még ma menj el a sebészetre, és kérjél egy bokaröntgent. jobb minél előbb tisztán látni, mi van a bokáddal!
2019. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem tudok elmenni,nincs aki elvigyen és 20kmre van a sztk :(
2019. aug. 26. 10:40
 9/9 alletta ***** válasza:

menj a körzetihez, bár ők inkább belgyógyászok, de hátha tud valamit mondani. borogasd ecetes vizes ruhával, polcold fel, pihentesd, és minél előbb próbáld megszervezni, hogy eljuss egy boka/lábfej röntgenre.

jobbulást kívánok!

2019. aug. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!