Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tud ennyi ideig lappangani...

Tud ennyi ideig lappangani egy mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete szédelgek napi szinten bizonyos ideig és a nyelőcsövem is "viszket", ha nagy levegőt veszek, ami köhögésre késztet. A feje kb. 3 napja enyhén fáj. Itt-ott nyilall. Reggel mandulafájdalommal keltem és viszket belül a fülem.

Lehet ennek az előzménye a szédülés és a fejfájás?

Megmértem a lázamat is, mert elég forrónak érzem a fejem, de csak 35.8-at valamint 36-ot mutatott a digitális mérő.


2019. aug. 27. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet valami allergia, pl parlagfű
2019. aug. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A viszketések szerintem is allergiára utalnak. Ha be lenne gyulladva a mandulád, magas lázad lenne.
2019. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyik oldalt fáj. Olyan érzésem van, mintha lázas lennék vagy legalábbis hőemelkedésem lenne, de mégse magas a testhőm. Csak a fejemet érzem melegnek.
2019. aug. 27. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy allergia, tényleg. Én volt, hogy már (vagy még?) hidegebb, téliesebb időben mentem orvoshoz ilyesmivel, még tényleges hőemelkedés is volt hozzá minimum (másképp nem mentem volna dokihoz), és akkor is azt mondta, hogy allergiától van, amikor már (vagy még?) nem is gondoltam a hülye pollenekre.
2019. aug. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fejed attól is lehet meleg, hogy egyszerűen meleg van :), és a szédelgés is kapcsolatban lehet a kánikulával. Igyál sokat, mindenesetre. Ha a melegtől vagy rosszul, akkor is használ, ha esetleg valami vírus, akkor is - de ha tényleg allergia, akkor se árt. :)
2019. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most mértem meg a higanyossal. 37 fokot mutat.

A digitális még mindig 36.3, miközben barátnőmnek, aki jól érzi magát, 36.6

Nem értem...

2019. aug. 27. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegy, nem vagy lázas, az a lényeg. Mindenesetre ne igyál hideget, mert akkor tényleg begyulladhat valami.
2019. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!