Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már két és fél hete tuszos...

Már két és fél hete tuszos mandula gyulladásom van és nem múlik el mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szedtem rá antibiotikumot de még mindig gennyes és ugyan olyan duzzadt a mandulám.

Valami tipp esetleg ?


2019. aug. 28. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Gondolom orvos írta az antibiotikumot, menj vissza hozzá.

Érdemes lenne egy jó fül-orr gegesszel konzultálni. Lehet jobban jársz a kivételével pl. Majd ő eldönti

2019. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam rá hogy kivetetem de ez felnőtt korban már elég veszélyes...
2019. aug. 28. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez kell menni. Kiütéseid nincsenek? Mert a mononucleosis tart hetekig és az is böhöm nagy mandulákkal jár.
2019. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem veszélyes. Inkább annyi igaz, hogy több idő a felépülés és több emléked marad, esetleg jobban megráz, mint gyerekként.

De nem veszélyes. Nekem is felnőttként vették ki, volt utóvérzés is, nem volt kellemes, jobban viseltek a gyerekek, de még a tinik is az osztályon. De nem szoktak belehalni vagy ilyesmi, csak kellemetlen és kiesel 2 hétre a munkából és a hétköznapi életedből.

2019. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nincsenek kiütéseim

Viszont tegnap még tiszta gennyes volt ma pedig szinte elmúlt de még mindig hatalmasak a manduláim

Ma megyek vissza dokihoz aztán ha azt mondja hogy ki kell műteni akkor ki műttetem

Köszönöm a válaszokat 😀😘

2019. aug. 29. 13:23
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Nekem 32 évesen vették ki. Nem fájt, mert rengeteg Lidocaint kaptam. Csak a zsibbadás elmúlta után fájult meg a műtéti terület. Utóvérzés nem volt, mert műtét közben elégették az erősen vérző ereket. Ez sem fájt. Azóta jobb, hogy nincs mandulám.
2020. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!