Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tuszos mandula gyulladasom...

Tuszos mandula gyulladasom van de mar annyira faj hogy levegot is alig birok venni nem hogy egyek/igyak. Valami jo megoldast ra?

Figyelt kérdés
Mar probaltam mindenfele gyogyszert, orvos csak 3-tol van addig ki kell birjam de 2napja alig iszok es 1tanyer levest ettem😩

#mandulagyulladás #Levegot venni is faj
2018. júl. 17. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fül-orr-gégészeti szakrendelésre menj el, leecsetelik, kapsz antibiotikumot is.

Ne várj délutánig.

2018. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hatha valakinek tudok segiteni majd ha kesobb rakeres: Nekem ami bevalt. FLECTOR 50 MG .PORBAN OLDODO PICIT LANYGOS VIZBEn. Fajdalomcsillapito es gyulladas csokkento.annyira nem.faj mikor megiszom 1 oran belul mar a hatas erezheto.annyira jo megkonnyebules par orara tudok enni.leviszi a fajdalmat.napi 3 szor.mindekinek ajanlom.ez egy csoda. A sajat nyalam nyelese gondot okozott. De ettol jobb lesz! Tudsz majd enni! :D jelenleg ebben szenvedek en is .sose volt meg tuszos mandula gyulladasom:( eddig.es remelem nem.is lesz. Aztan antibio nyomasd egy kis linex. Tantum verdevel gargalizalni. Strepfen direkt oldatos spray. Langyos dolgok.
2018. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
C vitamin . Sok folyadek
2018. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Por* vizben oldodo. Ettol jobb nincs en velemenyem szerint!
2018. szept. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!