Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szedjek előre, hogy ne...

Mit szedjek előre, hogy ne kapjam el a megfázást?

Figyelt kérdés

Szüleim nyaralnak a noveremékkel és a pici gyerekekkel.

A legkisebb megvolt fázva előtte, a nyaraláson meg mindenki elkapta. Torokfájás, fejfájás, láz.

Szombaton jönnek haza, mi vasárnap megyünk férjemmel pihenni. Lehet valamit szedni előre, hogy ha lehet védjem magunkat? Köszönöm előre is.


2019. aug. 29. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, de a vitaminok nem ártanak.
2019. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha lehet én abban az egy napban nem találkoznék velük. Ha nem, csak rövid időre. Anyukám ilyenkor a találkozás után valami torokfertötlenítö tablettát szopogat pl strepsils, és azt gondolja, hat. Egy póbát megérhet.
2019. aug. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
találkozás sajnos elkerülhetetlen, egy házban lakunk, külön lakrész de mégis. Én várom őket ebéddel. próbálom a kontaktust minimalizálni majd de kitudja. :(
2019. aug. 29. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
A vitaminok többletbevitelként nem (sem) előznek meg semmit, ez tévhit.
2019. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
bementem gyógyszertárba aztmondták előre semmi sem jó, maximum szopogatós gyógyszer ami védőbevonatot képez a torkon.. hát próba szerencse :D
2019. aug. 30. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!