Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyenek a következő értékek?...

Milyenek a következő értékek? Éhgyomri glukóz 5,6mmol/ 60 perces glukóz8,3mmol 120 perces glukóz5,4mmol Inzulin5,9 Inzulin 60 perc51,1 Inzulin 120 perc45,3

Figyelt kérdés
2019. aug. 31. 07:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Minimális eltéréseid vannak én azt mondanám semmire. Erre maximum étrendet kapsz de lehet azt sem. A 60 perces értéked egy picit magas. A 120 perces pedig jó. Azt szoktak mondani hogy ne menjen a 0 perces alá a glükóz de nem vagy sokkal alatta.

Az inzulin értéked jó 0 perces a masik kettő egy picit magas. Ha jol tudom 50 alatt es 40 alatt kellene lennie. De ezek megint nem egetverőek.

Szóval szerintem valami étrendet fogsz kapni amit tartani kell és max egy idő utan megismétlik.

2019. aug. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!