Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fogamzásgátlót szedek. Viszont...

Fogamzásgátlót szedek. Viszont elfelejtettem kiváltani a receptet, és ma este kellett volna beszednem a következő levélen az első szem gyógyszert, de sehol nem tudtam feliratni. Ezért holnap fogom beszedni. (? )

Figyelt kérdés
Milyen következménye lehet ennek? Mennyire leszek védett a terhességtől?

2018. nov. 5. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedsz? Egyébként a neten fent van a betegtájékoztató, le van írva mit kell tenni, ha kimarad egy szem. Szerintem az lesz benne, hogy holnap kettőt kell bevenned. Több szem kihagyàsa az ami problémás.Ha holnap úgyis mész kiíratni kérdezd meg az orvosod is.
2018. nov. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, az lemaradt, hogy ennyitől még azért nem sokat gyengül a hatása. Azért a biztonság kedvéért használhatsz óvszert is, ha nagyon parázós vagy.
2018. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Bocsi, az lemaradt, hogy ennyitől még azért nem sokat gyengül a hatása"


Dehogynem. Kihagyás szempontjából az első hét a legveszélyesebb. Ilyenkor akkor is előfordulhat terhesség, ha az utóbbi egy hétben volt szexuális kapcsolat egyéb védekezés nélkül. Az pedig teljesen alap, hogy egy hétig kiegészítő védekezés kell.

2018. nov. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!