Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Arcüreggyulladás kezelés után...

FüvesFüles kérdése:

Arcüreggyulladás kezelés után visszatért, majd következő kezelés után a fülemet fertőzte, lázam nincs. Mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja kezdődött, enyhén bűzt éreztem ami napról napra élénkebb lett, majd a bal orromból gennyes váladék folyt. Nem fájt, nem éreztem nyomást az arcüregemben, nem volt lázam, de arcüreggyulladással kezeltek antibiotikummal. Amíg szedtem nem is volt semmi panaszom, de miután abbahagytam 4-5 napra rá visszatért.Mivel nemrégen húzták ki a bal felső fogamat arra gondoltam, hogy lehet köze egymáshoz, ezért fogorvosi úton kivizsgáltak, de nem találtak semmit, azt mondták szépen gyógyul és nincs benne gyökér, sem semmi.Ezt követően elmentem immáron fül-ott-gégészetre ott röntgen kimutatta, hogy arcüreggyulladásom van, ezért kaptam megint antibiotikumot...Tegnap volt az utolsó a 14 szemből amit bevettem, és 2 napja a fülem rettentően fáj, van benne egy duzzanat. Ma reggel óta folyton úgy érzem hogy száradok ki és már félek, hogy mi jön ezután.

Valaki volt hasonló betegségben?

Mit tegyek?



2019. máj. 24. 05:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is ne gyakorikerdeseken varjad az eletmento valaszt, hanem ha valos problemad van (nem csak placebo) akkor menj El vele orvoshoz.


En egy magan ful orr gegesznel probalkoznek, mert siman lehet, hogy az elozoek felre diagnoztizaltak.

2019. máj. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lásd jutube - arcüreggyulladás, és jönnek a megoldások

https://www.youtube.com/results?search_query=arc%C3%BCreggyu..

2019. máj. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza ma a fülészetre ha duzzanat van a füledben, az is lehet csak egy pattanás.
2019. máj. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg idetéved valaki, aki hasonló cipőben jár annak leírom, hogy:

-Áprilistól-Augusztus elejéig szenvedtem ezzel.

-Nem tudják, hogy mi okozhatta.

-5 antibiotikum kúra hozott helyre (persze mindegyik más hatóanyagú volt)

-Ha nem ajánlaná fel nektek a NormaFlore nevű löttyöt, akkor azt feltétlen váltsátok ki. (Nekem nem szóltak, és kikészítette a gyomromat...)

-Mentos cukorka rengeteget segített, és egy Dr. Chen nevezetű kis kenőccsel kentem az orrom alatt, ami menta illatának köszönhetően elnyomta a bűzét.

-Van egy Clin Sin Med nevezetű arcüregöblíttő készülék (poton 2500Ft-ért) amihez lehet venni tisztított sót pár száz forintért és azt használtam.

Remélem segítettem valamit annak aki ebben szenved, és kitartást nektek és jobbulást? :)

2019. aug. 22. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

megnéztem ezt a clin sin medet , köszönöm szépen a tippet. Ki fogom próbálni. Én is szenvedek most..a legrosszabb , hogy érzem, hogy tele van az arcüregem de nem jön semmi.

Tavaly volt az egyetlen év, hogy nem jött elő, de előtte szinte minden telet végigszenvedtem.

Igaz dolgoztam végig betegen , lázasan is így nem tudtam rendesen meggyógyulni és ezért folyton visszaestem.

Én nem tudom, hogy lehetne már megelőzni, hogy ne betegedjen le az ember.

2020. jan. 18. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!