Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy gyomorrákom van?

Lehetséges, hogy gyomorrákom van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3.napja fáj a gyomrom ilyen szúró érzést érzek hétfőn elmegyek orvoshoz ha nem múlik addig...étvágyam van,hasmenés nem volt de gyomorszájnál különösen érzem hogy fáj illetve ha megnyomom köldökömnél vagy bárhol akkor olyan szúró érzést érzek oldalamban is és hátamnál de különösen gyomorszájnál :/ nagyon félek...bár eléggé sok mindent ettem a napokban pl hagyma,uborka,lecsó de ha esetleg epe az fájhat napokig is? Ohh illetve fájt a fejem is pedig sosem szokott 2 napot ...nagyon aggódok mi lehet velem :(


2019. aug. 31. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy fájhat napokig is, epe is ugyan úgy..főleg a lecsó eléggé meg dolgoztatja a gyomrot. Ez nem rák.
2019. aug. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm .. igen meg sok uborkát ettem az sem jó epének elvileg ..
2019. aug. 31. 09:04
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért beszéltem egy orvossal és mondta,hogy a gyomorrák az nem fáj
2019. aug. 31. 12:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!